X-Tragel İnceltici ve Sıkılaştırıcı Jel Krem

Posted by on Pazar, Haziran 7, 2009, 20:21
Bu Yazı Cilt Bakımı Kategorisinde ve 0 Yorum var.

Elma Krom Tableti Üreticisi NUSLANK’tan Selülit Giderici ve Sıkılaştırıcı Jel
NUSLANK X-TRA GEL 250 ml (10 Dakikada 1,5 cm’e varan İncelik)

Hollanda’da ithal edilen X-Tra Gel, kadınların korkulu rüyası selülit (portakal kabuğu) görünümü, göbek, bel ve basen ve sıkılaştırma konusunda devrim yaratan bir ürün niteliğindedir.

NUSLANK X-TRA GEL NEDİR?
Nuslank X-Tra Gel;
Hollanda’da üretilip Rotafarma tarafından Türkiye’de satışa sunulmuştur. Formülündeki maddelerin etkileri ile vücutta bölgesel olarak yağ birikimi görünümünü azaltmaya, bu bölgeleri sıkılaştırmaya, bölgesel incelmeye destek olur ve vücutta selülit görüntüsünü azaltmada yardımcı üründür.
X-Tra Gel doğal içeriğiyle belli bölgelerdeki yağ birikimi ve selülit (portakal kabuğu) görünümünün azaltılmasında etkindir. Siz uyurken, tatildeyken ya da çalışırken, gösterdiği etki sayesinde incelme ve sıkılaşma tüm gün boyunca devam eder.
Nuslank X-TRA GEL, göbek, bel ve basen inceltme, selülit düzenleyici ve sıkılaştırma konusunda devrim yaratan bir üründür. Yıllardır Hollanda’da satılan bu mucize ürün artık Türkiye’de.
Araştırmalara göre kadınların % 80-98’inde belirli ölçüde selülit ve bölgesel yağlanma olduğunu göstermektedir. Dolaşım ve hormonal bozukluklar, çevresel faktörler, sağlıksız beslenme sonucu meydana gelen selülitler  ve bölgesel yağlanmalar ciltte pütürlü, sertleşmiş ve muntazam olmayan ‘portakal kabuğu’ şeklinde istenmeyen bir görüntüye sebep olur.
NuSlank X-Tra Gel, formülündeki guarana ve diğer bitkisel polifenollerin etkisi ile vücutta bölgesel olarak yağ birikimi görünümünü azaltmaya, bu bölgeleri sıkılaştırmaya, bölgesel incelmeye destek ve vücutta selülit görüntüsünü azaltmada yardımcı üründür.
X-Tra Gel doğal içeriğiyle belli bölgelerdeki yağ birikimi ve selülit görünümünün azaltılmasında etkindir.  Siz uyurken, tatildeyken ya da çalışırken, gösterdiği etki sayesinde incelme ve sıkılaşma tüm gün boyunca devam eder.

X-TRA GEL – Bölgesel İncelmeye Yardımcı
Bölgesel fazlalıklar kişinin yaşına ve boyuna göre normal görünüm ve kiloda olan bir kişinin vücudunun sadece belirli yerlerinde oluşan ve depolanan yağ birikimleridir. Bu daha çok vücudumuzdaki yağ dağılımı ile ilgili bir durumdur. Giyinikken çok ince gibi görünen bir bayanın bikini ile belden aşağısının üstüne oranla daha geniş yada kalın olduğuna çok sık rastlarız. Bunun tam terside mümkündür, yani bacakları çok ince olduğu halde mide, bel, karın bölümünde yağlanma olanlar da vardır.
Göbek bölgesi, kadın ve erkekte en çok yağ birikiminin olduğu bölgedir. Cildin hemen altında yağ dokusu bulunur ve bu bölgede yağ birikimleri oluşur.
Bel bölgesinde yağ birikimi olduğunda kalınlaşma meydana gelir. Kadın ve erkek estetiği açısından bu bölge son derece önemlidir. Özellikle yağ birikimi yan boşluklarda olmaktadır.Basen bölgesinde yağ birikimi kadınsı konturların bozulmasına sebep olur.
Sağlıksız beslenme, spor yapamama, bazı metabolik ve hormonal hastalıklarda istenmeyen göbek, bel basen yağların oluşmasına sebep olur. Bu durumda yapılması gereken kişinin yaşına, yeme yeme içme alışkanlıklarına, vücut yapısına ve vücudundaki yağ dağımılımına göre bölgesel uygulamalarla sorunlu bölgedeki yağ birikimini gidermektir.

X-TRA GEL – Selülit
Tıptaki adı hidrolipodistrofi olan selülit, derinin alt tabakasındaki yağ dokusunun bağ dokular arasında sıkışması sonucunda derinin üst kısmının portakal kabuğu görüntüsü almasıdır. Dolaşım ve hormonal bozukluklar sonucu bağ dokusunda bölgesel olarak sıvı toplanmasıdır. Selülit oluşumunda küçük damar dolaşımı yavaşlar ve damar bütünlüğü bozularak dışarı, doku içine sıvı sızar. Burada yağ dokusu su hücreleri arasında birikir ve zamanla selülitler meydana gelir.
Ciddi bir problem olan selülit, sanılanın aksine sadece kilolu bayanlarda görülmez. Zayıf ya da şişman her kadının korkulu rüyasıdır. Selülit, daha çok bayanların kalça, basen, dizin ve bileğin iç kısımları, baldırların arkası ve üst bacak bölgelerinde yoğunlaşır.
Selülitin Aşamaları
Aşama 0: Ayakta dururken veya yatarken deri düzdür. Derinizi sıkıştırdığınızda sadece kıvrımlar oluşur, selülit görülmez.
Aşama 1: Ayakta dururken veya yatarken deri düzdür. Ancak derinizi sıkıştırdığınızda selülit görünümü oluşur.
Aşama 2: Yatarken deriniz düz görünür ancak ayağa kalktığınızda selülit görünümü oluşur.
Aşama 3: Derinizi sıkıştırmasanız bile her pozisyonda selülit görülür.

X-TRA GEL – Sıkılaştırma
Aşırı  hareketsizlik,kısa aralıklarla kilo alınıp verilmesi, sporu bırakma veya doğal yaşlanma süreci içinde özellikle karın, kalça, bacak içleri ve kol üstelerinde gevşeklik ve deformasyonu meydana gelir. Yukarıda belirttiğimiz nedenler dışında, kişinin genetik özellikleri açısından da bağ dokusu zayıf olabilir. Dolayısıyla yaşı ilerlemiş bir kişide elastikiyet kaybı daha sık görülmekle birlikte, genç bir kişide de bu tür deformasyonlar olabilir.
Vücudumuzda elastikiyet kaybı olup olmadığını anlamının çok basit yöntemleri vardır. Örneğin üst bacak bölümünüzü sıkıştırdığınızda doku sanki bir hamur parçası gibi kıvrılıyor yada hızlı bir şekilde yürürken kalça ve bacaklarınızın “jöle” gibi hareket ettiğini hissediyorsanız bu o bölümdeki kasların yeterince güçlü olmadığı için deforme olduğunun göstergesidir.
Vücut sıkılaştırma uygulamaları sporun yanı sıra, MOOİ Jel içeriğindeki bitkisel polifenollerin etkisi ile güçlendirilmelidir.
X-TRA GEL’in İçeriği
Guarana; dünya üzerinde kafein yönünden en zengin bitkidir. Lipolitik etkisiyle kafein, bulunduğu bölgede kan dolaşımını hızlandırarak yağ yakımının hızlandırılmasına yardımcıdır.
Macrocystis Pyrifera; Deniz yosunundan elde edilen dünyada en hızlı büyüyen bitkilerden biridir. Cildin esnekliğini artırır, sıkılaşmasını sağlar.
Hydrolyzed Wheat Protein(Hidrolize Buğday Proteini): Amino asitler bakımından zengin olan bu proteinler cilt dokusunu besler ve cildin esneklik ve sıkılığının artırılmasına yardımcı olur.
Juniperus communis(Ardı

İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “X-Tragel İnceltici ve Sıkılaştırıcı Jel Krem”

Yorumunuzu Belirtin