TAZE BİTTİLER-1

Posted by on Çarşamba, Ağustos 25, 2010, 8:14
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

İşte Temmuz ayın boyunca bitenler. Bazıları da dün gece itibariyle diplendi. Son iki bebeği tanıdınız mı? Bitirme Tezi projesinin iki elemanı onlar. Çok mesudum ki dün gece ikisinin de dibini gördüm. Şimdi asıl zorlu görev beni bekliyor, Bebaklar.

İlk ikisi şampuan ve losyon. İnanılmaz saç dökülmesi yaşadığımdan söz etmiştim. Aslında benimki sizin saç dökülmesi tiplerinizden farklıdır muhtemelen, anneliğe bağlı, minik güvercinim 7 aylık oldu ve o 5 aylıktan beridir dökülüyor, sanırım saçımın u ini kaybettim. Bu durum normal saç miktarna sahip birinde yaşansaydı şimdiye kel kalmıştı rahatça ama benim orman gibi kafamda bir azalma görüldü sadece. Bebek anneyi tanıyınca annenin saçı dökülürmüş şeklinde bir hurafe de var hatta bu konuyla ilgili. Vitamin filan da alıyorum ama henüz dökülme durmuş değil. Kullandığım çeşit çeşit ürün sayesinde biraz hız kesti o kadar. Duşta kalan saçı görseniz ürkerdiniz. Migros ta buldum bunları, fiyatları 25 er civarıydı yanlış hatırlamıyorsam. Losyon banyo sonrası saç diplerine yediriliyor ve saçta kalıyor. Dediğim gibi, dökülme bitti diyemem ama yavaşladı. Açıkcası çok tavsiye edeceğim bir ürün değil. Tabii böyle ürünlerin kişiden kişiye farklı sonuçlar verdiğini de göz ardı etmemek gerek.
Dove u biliyosunuz, anlatacak bir şeysi yok. Normalde jel kullanıyorum ama yaz olduğu için kalıcılık açısından bu tarza -sabun gibi- geçtim. Kokusu güzel, limonotu-greyfurt, evet, yine turunçgil. Yenileyeceğim bunu ama ille bu ürünü almam herhalde. Bu tarz ürünlerin hepsi aynı geliyor bana. Var mı önereceğiniz bir şey?
Hepsi çöpee!

İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “TAZE BİTTİLER-1”

Yorumunuzu Belirtin