STRAWBERRY DEN GELENLER-PARIS HILTON

Posted by on Perşembe, Ağustos 26, 2010, 12:01
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

Çoğunlukla parfümde orjinal değil doldurma alıyorum. Zira çabuk bitiyor, verdiğim paraya acıyorum. Ama Strawberry nin yılbaşı indirimini görünce bütün parfümlerim de bitmiş iken, daha önce kullanmadığım güzel bir iki parfüm alıverdim ben de. Yalnız parfümle kalmadım tabii, yanına arkadaşlarını da ekledim.
Araya bayram girince siparişler biraz gecikti, elime 1 Aralıkta ulaşmıştı bunlar. Bundan önce yine parfüm içeren bir sipariş daha vermiştim ondan önce bu geldi ne hikmetse. O paketi de bugün bekliyoruz inşallah.
Kolye, benim alışveriş yaptığım dönemde yani Kasım 15 civarı verilen bir hediye idi. Muhteşem değil ama güzel yine de. Asıl güzel olan kutusu, zerafetine bakar mısınız?…


Şekerli-limonsu-baskın kokular favorilerim. Daha önce en sevdiğim kokulardan biri olan D G Light Blue yu şurada yazmıştım. Diğeri de Lolita Lempicka L. Bunu hiç denemeden Its Beauty yorumlarına güvenerek aldım. Tabii EDP olması ve 100 ml olması da etkendi. Yoksa kim takar Paris Hilton”u. Koku beni yanıltmadı, şekerli, güzel ve kalıcı bir koku. Light Blue kadar vurmadı beni, onu ilk kokladığımda kendi koluma yapışmıştım ama bu da güzel, bana uygun ve kullanabileceğim bir parfüm. Ben memnun kaldım.
Koku açıklaması alt nota, üst nota filan gibi ayrıntıları Strawberry nin sayfasında bulabilirisiniz. Koku konusunda çok başarılı bulduğum bir blogu da anmadan geçmeyeyim Jitterbug ın Koku Defteri.

Lulu Guinness ürünlerini çok beğendiğim bir tasarımcı, parüfmlerinin de aynı ölçüde güzel olacağını düşünüyorum. Kullanan var mı aranızda?

İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “STRAWBERRY DEN GELENLER-PARIS HILTON”

Yorumunuzu Belirtin