STILA LIP GLAZE STICK

Posted by on Salı, Ağustos 31, 2010, 8:09
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

Vakti zamanında yapmış olduğum bir Strawberry alışverişi esnasında bana hediye olarak gönderilen bir ürün bu, bir kısmızda daha vardır diye tahmin ediyorum.Açıkcası hiç birşey düşünmeden veya beklemeden almıştım bunu. ama bayıldığım ve bitse yeniden kesinlikle alacağım bir ürün oldu.
Artıları epey fazla, ilki gloss gibi gözükmesine rağmen kalem oluşu. Akmıyor kokmuyor bulaşmıyor glosslar gibi. Sonracığıma rengi şahane. 3. sü ışıltılarına bayılıyorum. 4, baskın bir kokusu yok (ben çok baskın kokuyu sevmiyorum)
Eksileri de var tabii, mükemmel değil bence kendisi, mesela benim dudağımı biraz kurutuyor (ama benim dudağımı herşey kurutuyor), kalemtraşa dayanıklı değil, az açsanız tahtası dudağı çiziyor, çok açsanız hop kırılıp ziyan oluyor. Bu kadar. Bence iki eksi artıların arasında ihmal edilebilir.
Bu üründe indirim bekleyip duruyorum ne zamandan beri, olmuyor. Belki oldu da ben çok sıkı takip etmedim, bu da mümkün. Strawberry de iki rengi gözüküyor şu an, ki ben onları beğenmedim. Ebayden filan da edinilebilir tabii.
bir denk getirin deneyin, her çantada olmalı bence. Glossmuş numarası çeken kalemi pek sevdim ben…

İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “STILA LIP GLAZE STICK”

Yorumunuzu Belirtin