STAMBUL MAKYAJ TEMİZLEME MENDİLİ

Posted by on Salı, Ağustos 24, 2010, 4:24
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

Bu markayla Migros ziyaretlerimden birinde tanıştım. Denemek için bir kez aldıktan sonra bağımlılık yarattı. Avon, Nivea, Johnson&Johnson, Neutrogena nın makyaj temizleme mendillerinden kullanmıştım. Hasssas bir cildim olmamasına rağmen hepsi de gözlerimi yaktı. Mendillerin dokumaları sertti ve canımı yakıyordu. O kadar para verip göz kremleri alıyoruz, en hassas bölge diye incitmemeye çalışıyoruz ama bu mendillerle sürte sürte temizleyerek makyajı çıkarmaya çalışıyoruz ve yok yere hırpalıyoruz, mantıksız.

Stambul mendillerin dokumaları çok güzel bir kere. Yumuşak ve diğerlerininki gibi pütürlü bir yapısı yok. Sürtmenize gerek kalmıyor gerçi ama sürttüğünüzde de acıtmıyor zaten. Diğer mendiller temizleme mendilinden ziyade ıslak mendil gibi idi. Bunun içinde ise temizleme kremi var. Bu Jouez toujours le maximum de lignes sur une machines a sous gratuites a plusieurs lignes, mais choisissez le nombre de pieces par ligne en fonction de votre budget. sebeple daha kolay makyajı alıyor. Kutu içerisinde 8 tane tek tek paketlenmiş mendil var. Böylelikle diğer mendillerde yaşanan kuruma problemi de olmuyor. 8 mendillik bu kutu 1,95 YTL ye Migroslarda satılıyor. Türk markası olması da ayrı bir güzellik tabii.

Sadece makyaj temizleme mendili üretmiyor marka. Başka ürünleri de var. Sitesinden bakabilirsiniz.

Ben çok memnun kaldım. Siz de sıklıkla temizleme kremi-tonik-nemlendirici üçlüsüne üşeniyorsanız veya temizleme mendili kullanmayı seviyorsanız kesinlikle öneririm.

İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “STAMBUL MAKYAJ TEMİZLEME MENDİLİ”

Yorumunuzu Belirtin