SÜRME-SHEIDA

Posted by on Pazar, Ağustos 29, 2010, 14:53
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

Yılın son yazısını sürmeyle yapayım istedim. Öyle çok kullanıyorum ki bunları. İlk resimde soldaki beyaz kapaklı şişeyi bu yaz gittiğimiz Ürgüp gezisinde bir teyze tutuşturdu elime “Dicle sürmesi” diye. 5 TL ye aldım. Yanındakini “Hakiki Arap Sürmesi” başlığı altında GG den aldım. Alttaki Sheida yı da kozmetikçiden 12 TL ye. İlk ikisinin rengi siyah Alttaki koyu ve güzel bir mavi.
Arap sürmesi çok akıyor neden bilmiyorum. Kalemlerden daha çok akıyor ve çıkmıyor da aktığı yerden meret, onu hemen hiç kullanmıyorum yani. Dicle sürmesinin ise yarısını geçtim. o akmıyor işte. Gayet kolay sürülüyor, kalemden çok daha kolay renk verdiği için gözünüzü hırpalamıyorsunuz bir kere. Ha içeriği nedir bilemeyeceğim, zararlı mı değil mi fikrim yok. Lens kullanmama rağmen bende bir rahatsızlık veya hassasiyet oluşturmadı. Guerlain”in de böyle bir ürünü var. Hem biraz indirime girsin hem de siyah rengi gelsin diye bekliyorum, aslında almak istediğim o yani. Sheida için de tüm söyleidkelrim geçerli. Hem onun kozmetikçilerde bir sürü güzel rengi daha var.
Bu akma problemi sanırım benim gözlerimin yapısından kaynaklanıyor. Patlak göz müyüm neyim bilmem ki ne bir kalem duruyor ne birşey.
Neyse efendim güzel bir yıl diliyorum. Gelecek yıla sağlıklı olalım bir de çok paramız olsun ki gene güzel şeyler alabilelim, sürünüp sürüştürebilelim değil mi?
İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “SÜRME-SHEIDA”

Yorumunuzu Belirtin