SHE RUJ

Posted by on Cumartesi, Eylül 4, 2010, 10:47
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 1 Yorum var.

Bim Marketleri biliyorsunuz, toptancı gibi gözüken, hafif perişan ama hakikaten ucuz marketler. Eve dönerken ekmek filan almaya uğradım. Kasaya giderken bir tel rafta duran bir sürü She oje ve rujlar gördüm. “Rujsuzluktan mı kırılıyordun” diyenlere hesap veremem ama gittim, iki tanesine atladım. Açıkçası çok incelemeden aldım ama eve gelince denedikten sonra aman sen bir hoşuma git, ertesi gün cebe at, koca gün sürün de sürün. 😛


Üstteki resimde rujlar mat gibi görünmüş, ışıktan tabii. Aşağıdaki resim net değil ama ışıltısı hakkında sizi bilgilendirebilir.

Bendeki tonlar, L24 Girls in Love ve L23 Sweet Apricot. Girls in Love ışıl ışıl bir pembe. Sweet Apricot adı üzerinde zaten hafif turuncumsu bir ton. Zaten rujlar simli, her ikisi de. Habire süründüğüm için ben, kalıcı mıydı pek emin olamadım ama epey dayandı gibi hatırlıyorum. Gramaj da çok büyük değil ki habire orda burda sürünüp durmayacaklarını, biteceklerini zannediyorum ben. Yalnız altına bir dudak balmı geçilse fena olmaz. Benim dudaklarım sürekli yolunmaktan dolayı kuru ötesi. Sürdüğüm her şey, glosslar da dahil, daha da çok kurutur. Ama itiraf etmek gerekirse bu rujların da nemlendirici özelliği hiç mi hiç yok. Balm sürün yeni illa :)
İkisini 10 TL ye aldım.
İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

1 Yorum “SHE RUJ”

  1. 2012.07.04 23:15

    ben bu rujları çok aradım ama bulamadım bimden başka nerde var

Yorumunuzu Belirtin