SHE EYES CREAM

Posted by on Salı, Ağustos 24, 2010, 3:15
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

She nin krem allığını beğenmiştim hatırlarsanız. “Krem alığı iyiyse krem farı da iyidir” düz mantığıyla bu farın yeşiline atladım, zira rengi benim o ne zamandır aranılan ama bulunamayan koyu zümrüt yeşili farın rengine çok yakındı. Sabah sürdüğümde de rengine bayıldım. Çekimden dolayı fotoda renkler biraz daha açık görünüyor ama aslında tam zümrüt. Ben bu farın rengine bayıldım. Fiyatını pek hatırlamıyorum ama 6,50 civarı olması muhtemel. Kutusu çok cici. Sürümü kolay, rengini kolay veriyor, kat kat boyamak gerekmiyor.

Amaaaa, bir de iğrenç tarafı var ki bana neden yıllardır krem farlardan uzak durduğumu güzelce hatırlattı. İşte gün sonundaki makyajım.
Işık da çekim de kötü ama uğraşamadım öyle yorgundum ki. Gösterilmek istenen seçiliyor zaten. Göz kapağında far mar kalmamış üç adet çizgi oluşmuş. Yaşlı ve yorgun gözler tanımına tam uyuyor. Bir de bitli ve pasaklı tanımına. Bu gözlerle başka türlü gözükmek mümkün değil. Ve bu haliyle benim bunu yeniden kullanmam da mümkün değil. Ama istiyorum kullanmak. Ne yapmalı? MAC paintpotlar bu derde bir çare olur mu? Kullananlar söyleyin de kurtarın koyu zümrüt yeşili farımı(?!)…..
İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “SHE EYES CREAM”

Yorumunuzu Belirtin