SHE CAKE FOR ALL METALLIC CREAM BLUSH

Posted by on Pazar, Ağustos 29, 2010, 18:29
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

Ben krem allıkları toz allıklardan daha çok seviyorum. MAC Glimmershimmer kullanıyorum bir, bir de bu She”m oldu işte. Aslında MAC daha ziyade highlighter, yalnızca çok ince bir ışıltı, pek de renk verdiği söylenemez ama bu She veriyor.
Birincisi rengi çok güzel. Deneyip allık sevmeyen anneme gösterdim, o bile doğal ve sağlıklı buldu görüntüyü. Toz allıklardan daha kolay renk veriyor ve uygulaması da onlardan kolay bence. Metalik bir pembe bu, sıradan değil o yüzden. Ama dikkatli sürmek lazım, ışıltısı (bir Kozmo klasiği) bolca. Fazla kaçırılırsa komik durur hakikaten. Fotoda biraz yoğun görüyorsunuz ışıkta belli olması amaçlı. Bir de sürerken eller feci şekilde batıyor. Sürüp hemen yıkamak lazım zira aynı ellerle sağa sola dokunduktan sonra temizliği sinir bozar.
Fiyatı 9-10 TL civarı idi. O da süper.
Bourjois nın bir de Delice de Poudre Highlighting Powder NO:53 ünü denedim bayıldım bittim. Ne zamana almalı bilemem ama almalı işte.

Not: Geçen sefer lenslerim açığa çıkmıştı şimdi çillerim. Bütün kirli çamaşırlarım sokağa dökülecek bu makro çekimler yüzünden.

İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “SHE CAKE FOR ALL METALLIC CREAM BLUSH”

Yorumunuzu Belirtin