RIMMEL RENEW LIFT KAPATICI

Posted by on Salı, Ağustos 24, 2010, 8:53
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

İsim itibariyle iddialı fekat kendisi vasat bir ürün. Yumuşatıcı filan diyor ama yalan. Barbara Borttan beter sağolsun.

Şimdi, bir kadın olarak gidip bir kapatıcı aldıysam, üzerinde de hem yenilerim hem kapatırım hem yımışacık yaparım filan diyorsa ben de ondan üstün bir performans beklerim. Ama vaad ettiklerinden herhangi birini göremedim. Birincisi yapısı çok ince. Sarı alt tonlu olmasına yani benim beğeneceğim tipte bir ürün olmasına rağmen öyle cıvık ki kapatıcı özelliği yok denecek kadar az kalıyor.

Sürdükten sonra eski halinizden zerrece farksız bir görüntünüz olmasını sorun etmiyorsanız size bir kötü haberim daha var, hazret iki saat sonra gözaltı çizgilerine doluyor. Yol yol gözüküyor ve böylelikle güzelliğinize güzellik katmış oluyorsunuz.


Tek iyi yanı fiyatı, 12 filan civarı. Ama hiç bir iş yapmayan bir ürüne niye 12 lira verelim ki dimi? Bir iyi yanı daha da tüplü ucu. Daha hijyenik kullanımı.

Bunu Iraz da almıştı, “aldıklarım” gibi bir yazıda arz-ı endam ettirmişti kendisine, hatta almadan önce bekledim yazısını yazsın diye ama nerdee? 😛 Neyse ben kendisinden de bu kapatıcıyla ilgili bir yazı bekliyorum, bakayım sorun bende mi üründe mi?

İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “RIMMEL RENEW LIFT KAPATICI”

Yorumunuzu Belirtin