REVLON PINCH ME JEL ALLIK 310

Posted by on Cumartesi, Ağustos 28, 2010, 5:17
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

Jel allıkları toz alllıklardan fazla sevdiğime bu allığı aldıktan sonra karar verdim. Bir kere yüzünüzde toz allıkların verdiği o “bakınız nası da allık sürdüm” ifadesi olmuyor. İkincisi bunun bu rengi çok ama çok güzel, koşup da kızarmışsınız gibi doğal ve hoş bir renk, tabii ayarını kaçırmamak şartıyla yoksa fazla sürüp yanağından kan damlayan tosuncuk gibi gözükmek de olası. Üçüncüsü kolay kolay çıkmıyor, tabii yüzünüzü yıkamazsanız. Ama tahmine diyorum ki hiçbirimiz güzelce makyaj yapıp ıortada salınıyorken koşup yüzümüzü yıkamayız, değil mi? Evet.
Jel değil de stick allık olarak Stila nınkini de aldım ama o böyle değil, sert bi antin kuntin bişey. Sevmedim onu duruyor.
Başka jel allıklar da istiyorum. Victoria”s Secret ınkini mesela. Iraz dan yardım dileneyim yine en iyisi :)
Fotolarda görüyorsunuz, bir miniminiminicicik nokta yetiyor rengini vermeye. Jel şeklinde, elinizden alıp ordan yanaklarınıza pıtpıtlayarak sürebilirsiniz. Bu anlamda uzun da ömürlü bir ürün. Yalnız bir sorunu var, benimki öyle olmuş mesela, uzun zaman kullanılmadan bekleyince katı ve sıvı kısımları biraz ayrışabiliyor. Bakınca ambalajından bunu görmek olası değil, sıkınca elinize sadece kırmızı su geliyor bir süre, sonra pıstlatmaya devam edince jel kısmı geliyor ama bence bu da normal. Seviyorum diyip duruyorum ama en son Mayısta filan kullandım galiba. Zira güneş yüzünü göstermeye başlayalı beri gözüme kalem dahi çekmiyorum.
Bendeki 310 numara, Cheeky Cherry rengi. Bildiğiniz kiraz. 13,31 ml ve Amerikada üretilmiş. Kullanım ömrü kapağı açıldıktan sonra 24 ay. Gitti Gidiyorda var, hatta ben de bizzat ordan, pek sevdiğim bi şekerden aldım. :)
İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “REVLON PINCH ME JEL ALLIK 310”

Yorumunuzu Belirtin