QUEEN HELENE COCOA BUTTER CREAM

Posted by on Çarşamba, Eylül 1, 2010, 1:38
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

Hamileliğim sırasında bir Migros turu sırasında bulup aldım bu kremi. Başka versiyonları da vardı, butter, lotion falan filan… TBS un butterları bana hep fazla yağlı gelir ve kullanamam, kızkardeşim çok sever onları. Aynı mantıkla butterı yağlıdır diyerek bunu aldım. Sebep malum, çatlaklarla savaş.
Yorumlara geçmeden önce iki noktayı belirtmek lazım, ben bu kremi aldığımda hamileliğimin 7. ayında idim ve çatlamamış yerim zaten kalmamıştı. Cildiniz çatlamayı planlıyorsa aslında yapabileceğiniz hiç bir şey yok, ne sürerseniz sürün çatlayacak. Sadece biraz az olması ve gebelikten sonra daha kolay tedavi edilmesini hedeflemek ve ümit etmek lazım. Ve kendinize ve çatlaklar geniş bir iyileşme zamanı tanımak. 9 ayda çatladınız(dık), iki ayda iyileşmeyecek bunlar. Fazla beklenti büyük hayalkırıklığı getirebilir.
Nette aranırsanız çatlaklara en iyi lanolin ve kakao yağının geldiği bilgisini bulabilirsiniz. Bu krem her ikisini de ihtiva ediyor.  Aslında üzerinde vücut kremi değil, el ve yüz kremi olduğu ve özellikle çok kuru ve çatlamış ciltlere Bekanta dig med var nya, exklusiva spelkategori “Betssons Klassiker”! Alla dessa tre spela spelautomater erbjuder tre otroliga jackpottar for fartfylld action och helt nya satt att vinna – bade pa datorn och mobilen. çok iyi geldiği yazıyor. Buna ben de kefilim işte. Açıkçası yüzüme sürmedim ama telef olmuş dirseklerim ve topuklarımı çok çok güzel yumuşatıyor. Şaşırtıcı ama güzel bir bilgi daha, yolup durmaktan yara ettiğim dudaklarımı da hiçbir lip balmın yapamadığı şekilde iyileştirdi.
Güzel bir kakao kokusu var ama o bazı ürünlerdeki insanı boğacak kadar yoğun ve sahte kokudan değil, hafif ve güzel bir koku. Kremin dokusu yumuşacık. Çok kolay alınıyor. Oda ısısındaki tereyağ kıvamı diyebilirim sanırım. Cilde sürdüğünüzde de anında eriyor ve yayması gayet rahat oluyor. Yağlı vıcık bir his vermiyor ama ben yine de giyinmeden önce iyice cildim emsin diye bekliyorum.
Çatlak mevzusu ile ilgisine gelince, bunu kendime bulamaya başladıktan sonra da çatlaklarım oluştu, yalan yok ama derinleşmediler. Bence faydası oldu yani. Enbaştan kullanmaya başlasaydım bence daha iyi sonuçlar da alabiliridm. Onun haricinde de çok iyi bir vücut kremi bence, özellikle hırpalanan bölgeler için. Eller ve yüz için fazla yağlı olduğunu düşünüyorum, ben kullanmam açıkçası ama hakikaten çok kuru ciltlere iyi gelebilir.
Bu kavanoz 15 TL idi. Bitirince diğer türlerine de bakınacağım ben Migrosta.

İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “QUEEN HELENE COCOA BUTTER CREAM”

Yorumunuzu Belirtin