PIERRE CARDIN BEAUTE-GIANT PENCIL SET

Posted by on Salı, Ağustos 31, 2010, 16:00
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

Şurada bahsettiğim kutunun içindeki ürünlerden bir diğeri. Bunu sırf indirimde olduğundan, denemek için aldım. Aslında daha önceden verdiğim siparişlerden birinden Stila tombul dudak kalemi çıkmıştı hediye olarak, onu da bayılarak kullanıyorum. Yakında yazarım. O tombul kalemden cesaret alıp bunu da denemek istedim. yine yok Strawberryde ama fiyatı 10-15 gibi birşeydi. Bence 3 tombul kalem için makul.
Gördüğünüz şeffaf paketinde geliyor, kalemtraş koymaları da bence çok güzel, bi de onu aramak zorunda kalmadık, zira benim yok galiba bu boy için kalemtraşım. Ne yazık ki birinin kapağı kırık daha doğrusu çatlak geldi ama yerinde durabiliyor, büyük sorun değil bence.

İlki gloss kalem, sol baştaki, nerdeyse mat diyebiliriz, hemen hemen benim dudak rengimde, çok doğal duran, kalıcı bir ürün. Stilanın kalemi dudaklaırmı daha fazla kurutmuştu, bunda böyle birşeyi çok hissetmedim. Her yerde kullanabileceğiniz, sürümü kolay bir ürün.
İkincisi highlighter, sağ baştaki. Miss Popularity de olduğu gibi aydınlık vermek istediğiniz bölgelerde kullanabilirsiniz. Ben göz pınarı ve kaş altında denedim, çok güzel, bu klemin simleri biraz daha belirgin ama öyle parça parça büyük simlerden bahsetmiyorum, minik yıldız tozları.
Üçüncüsü All over pencil, ortadaki. Nerenize isterseniz oranıza sürüyorsunuz, allık gibi yanaklara, rengi size uyuyorsa dudaklara, isterseniz far olarak falan filan. Ben pek beğenmedim bu rengi açıkçası o yüzden de denemedim henüz. Ama en iyi kullanımı hafif bir renk vermesi için yanaklarda olur bence.

Soldan sayarsak üstteki fotoyu, sol baş all over, ortadaki gloss, en sağ highlighter.

Kalite olarak gayet güzeller bence, hatta strawberryde başka neleri var diye bakıp yine bir tombul kalem seti buldum ama 2-3 rengini, kahverengi tonlarını hiç beğenmediğim için almaktan vazgeçtim.

İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “PIERRE CARDIN BEAUTE-GIANT PENCIL SET”

Yorumunuzu Belirtin