PASTEL POMPOM ALLIK

Posted by on Perşembe, Ağustos 26, 2010, 6:41
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 1 Yorum var.

Aslında allık merakım yoktu ama son zamanlarda pek bi hevesleniyorum. Yüzümde gördükçe hoşuma gidiyor. Bu pompom allıkları epey bir zaman önce beğenmiştim. Testerına bakınca fazla turuncu geldiği için vazgeçmiştim ama sonunda yine de gittim aldım. Yüze uygulanınca öyle turuncu filan durmuyor. Ve galiba ben bu tonları klasik pembeden daha fazla seviyorum. Onu da seviyorum ama sevmiyorum değil yanlış anlaşılmasın. İki rengi var bu allıkların bir bu bir de pembe. Pembesi öyle açık, hafif bir pembe tonu değil, çiklet pembesine yakın. ama yüzde uygulanınca nasıl olur bilemiyorum.
Bütün farlarım ve allıklarım sürerken biraz tozlanıyor. Sanırım fırçalarımla alakalı bu durum yada ben çok bastırıyorum bilmiyorum. Gayet de kalıcı. Belirgin bir kokusu yok. Sitesindeki açıklamasına da bakabilirsiniz. 15 TL civarı.
Rengine bayıldım, seviyorsanız bu tonları ideal. Ama onu bunu bırakın da asıl şu farların hepsinden istiyorum ben. 68 ve 65 beni kalbimden vurdu. Denedim, dokuları, renkleri öyle güzel kiiiiii….
İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

1 Yorum “PASTEL POMPOM ALLIK”

  1. beyza
    2012.01.19 19:38

    bu pırıltılı yada simli mi? ben mat istiyorum da :/

Yorumunuzu Belirtin