PASTEL MAGIC TOUCH CONCEALER

Posted by on Perşembe, Eylül 2, 2010, 1:53
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

Hep takip ettiğim bir güzellik-makyaj forumu var, http://www.itsbeauty.com/ . Concealer almak istediğimde yine aynı forumdaki yorumlara başvurdum. Bir Maybelline Everfresh bir de bu Pastel Magic Touch hakkında çok iyi yorumlar vardı. Kozmetik ürünlerinde içerik kadar ambalaja da çok önem veriyorum. Tamam ürün iyi olsun ama şekli de güzel olsun, renkli olsun, bir pırıltı bir alengir de katılmış olsun :) Maybelline inkinin çok bir gösterişi yoktu. Bunun özellikle alttaki ışıltısına bayıldım. Benim cildim hem kuru hem de pek bir beyaz. 4 nosunu tercih ettim ben. Performansını da çok beğendim.
Fotoğraflardan ışıltısı çok net anlaşılmıyor aslında, gözün gördüğüyle birebir fotoğraf çekebilmek biraz zor.
İYİ YÖNLERİ: Ambalajı, kapatıcılığı, dokusu. Ağır ve yağlı bir his vermiyor. Aydınlatıcısı güzel bir bonus. Işıl ışıl, temiz ve sağlıklı bir görünüm veriyor.
KÖTÜ YÖNLERİ: Tek eksisi aydınlatıcı kısmı biraz fazla simli. Ayarı kaçırınca gündüz feneri gibi dolaşmak olası. Belki daha az simli olabilirdi. Azıcık sürmek gerek.
Bunu alırken bir de çok sevdiğim, bir İtalyan markası olan Barbara Bort un concealer ını da aldım. Onu da ekleyeceğim yakında.
Not: Evet lensliyim :)
İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “PASTEL MAGIC TOUCH CONCEALER”

Yorumunuzu Belirtin