PASTEL EXPRESS VOLUME AND LENGTH MASCARA

Posted by on Cuma, Ağustos 27, 2010, 11:17
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

Önce söyleyeyim, fotonun iyi olmadığını ben de biliyorum, değiştireceğim.
Rimelleri çok seviyorum, benim makyajda olmazsa olmazım. İstediğim kadar güzel makyaj yapmış olayım, rimel yoksa bence bir şeye benzemiyor. Bir sürü de rimel alıyorum denemek amaçlı. Rimel yazılarından gelecek olanlar Diorshow, Avon, Maybelline.
Bu rimelin fiyatı 8.90, süper değil mi? Yaptığı iş de süper yalnız, son zamanlarda sadece bunu kullanıyorum. Dolgunlaştırıyor, kıvırmak değil ama kaldırıyor – bu rimeli kullandığımda kirpik kıvırıcı kullanmama gerek kalmıyor- tek tek ayırıyor, öyle biribirine yapışık, bir sürü değil de üç kalın kirpiğe sahipmişsiniz gibi bir görüntü vermiyor, biraz hızlı kuruduğu için elinizi çabuk tutmak suretiyle 2 kat geçebiliyorsunuz, ama tek kat da gayet yeterli bence. Uzatma da tamam. Fırçası plastik ve çok kullanışlı. Pahalı bir rimelden beklediklerinizin hepsini veriyor kısacası.
Mükemmel mi peki? Hayır ne yazık ki, iki adet negatif yönü var, birincisi hızlı koşup çabuk yorulan cinsten olması. Yani 2-3 ay içinde rimelin performansı düşüyor. Kurumuyor ama eskisi gibi güzel iş de çıkarmıyor, ama bu fiyatla iki ayda bir alınabilir, büyük problem değil. İkincisi, kirpikleriniz diken gibi oluyor. Kuruyunca kirpikleri bu kadar sertleştiren başka bir rimel görmedim. Makyaj temizlerken resmen canım yanıyor. Bunun çözümünü de ben şöyle buldum, pamuğa makyaj temizleyiciyi döküyorum, gözümün üzerine bastırıp, 10 sn bekletiyorum, o arada temizleyici rimeli çözmüş oluyor, sonra ovalayarak temizliyorum. Ya da direkt temizleme yağı kullanıyorum.
Tavsiye ederim, bir deneyin, pişman olmazsınız.

İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “PASTEL EXPRESS VOLUME AND LENGTH MASCARA”

Yorumunuzu Belirtin