MAYBELLINE EVERFRESH KAPATICI

Posted by on Çarşamba, Eylül 1, 2010, 4:04
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

Aslında bu kapatıcıdan bahsetmek biraz abes. Zira az buçuk makyaj yapan her ama herkes bir kere denemiş bildiğim kadarıyla.
Sarı alt tonlu, kapatıcılığı gayet iyi. fırçalı oluşundan dolayı sürmesi kolay, dağıtması için bir fırça ister yada hamarat parmaklar. İkisiyle de sonuç güzel oluyor. fiyatı 15 civarı, piyasadaki en iyi kapatıcılardan biri bence. Bir de bir arkadaşımın kullanığı Nivea nın kapatıcısına bakmak istiyorum, öyle güzel duruyor ki onda. Ulaşması da kolay nereye gitseniz ille bir Maybelline standı oluyor.
Üzerine sabitleyici pudra geçilebiliyor, sorun yaratmıyor. topaklanma filan oluşturmuyor ama tabii pudranın miktarını abartmamak lazım.
Tek sıkıntısı bikaç saat sonra göz altında çizgilenmesi, aslında Cecile de de dedğim gibi bu çok büyük bir problem değil, bir parmak darbesiyle halledilebiliyor ama o da olmasaydı mükemmel olacaktı. Bir de belki azcık daha kapatıcılık, azcık ama.

Kısaca şu yorumladığım kapatıcılar arasında benim favorilerim, Avon, Cecile ve bu. Ha süper memnun muyum, hayır, denediklerimin içinde iyileri bunlar. Mükemmel kapatıcı ne size göre?

İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “MAYBELLINE EVERFRESH KAPATICI”

Yorumunuzu Belirtin