MAYBELLINE DREAM MOUSSE SHIMMER 01

Posted by on Perşembe, Eylül 2, 2010, 11:47
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

Maybelline in köpük ürünlerini bilmeyen yok. Ben ve arkadaşlarımın bayılarak kulandığımız ürünlerinden köpük allıkları ilk sırada. Köpük fondotenini de bir arkadaşım çok seviyor ve ondaki duruşu da çok güzel. Bende iki tane var allığı, bir ara onları da yazayım. Bu da karıştıra karıştıra standın ta diplerinden çıkardığım, hatta stand görevlisinin bile varlığının farkında olmadığı bir aydınlatıcı. Aslında alalı beri ya bir ya iki kere kullandım, daha fazla değil. Likit aydınlatıcıları daha çok seviyorum sanırım.

Bu ürünü ille yanaklarınıza kullanmak durumunda değilsiniz, kaş altlarına, burun üzerine, elmacık kemiklerine kullanılabilir. Dokusu güzel, kolay alınabiliyor ve yayılabiliyor.
Teknik bilgilerini de vereyim, rengi 01 Porcelain, 7 ml, Fransada üretilmiş, enteresan ki kullanım ömrü hakkında bir bilgi yok üzerinde.

Elimin üzerinde de fotoğrafını çekeyim dedim ama öyle açık renk ki bir türlü gözükmedi, bende de uzun boylu uğraşacak kadar sabır ne gezer, vazgeçiverdim, hayal gücünüze güvendim. :)

İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “MAYBELLINE DREAM MOUSSE SHIMMER 01”

Yorumunuzu Belirtin