MAC GLIMMERSHIMMER

Posted by on Salı, Ağustos 31, 2010, 13:51
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

Makyaj malzemelerini saklama hususunda rezaletim. Her biri bir makyaj çantasında, en bulunmaması gereken yer olan banyoda, itiş tepiş duruyorlar. Şu plastik çekmeceler düzenini benim de getirmem lazım. Nereden çıktı derseniz, bu dağınıklığın içinde bu zavallıyı öyle az görüyorum ki çok sevdiğim halde bir türlü kullanamıyorum. Şurada görebilirsiniz ayrıntısını. Bir de bu rengini istiyorum. Ben alalı epey oldu hatırlamıyorum o yüzden fiyatını.
Efendim, bunu yanacıklarınıza veya şakaklarınıza veya nereyi parlatmak istiyorsanız oranıza sürüyorsunuz. Bir sürü ve daha koyu renkleri var ama ben bu açık olanını seviyorum. Strawberryde bu renk yok şu an, Sweet Shy rengi bu. Likit bir ürün. High Beam a benzediğini düşünüyorum ben, kullanmadım gerçi ama. Simli değil, sedefsi bir görünüm veriyor. Ki bayılıyorum buna.
Pudra üzerine kullanmasanız iyi olur zira topaklanma yapabilir. MAC ile çok samimiyetim yok gerçi ama bu ürününden dolayı kendisini tebrik etmek isterim. Alın tepe tepe kullanın derim, kesinlikle memnun kalırsınız.
İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “MAC GLIMMERSHIMMER”

Yorumunuzu Belirtin