MAC DAZZLEGLASS LOVE ALERT

Posted by on Cuma, Ağustos 27, 2010, 23:42
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

Glossları severek kullanıyorum. Bunun da renk anlamında pek bir methini duyduğumdan almıştım. MAC in bir sürü fanı var, başka bir markadan alışveriş kesinlikle etmeyen. Niye bu markanın bu kadar tercih edildiğini çok anlayamıyorum açıkçası. Sanırım renk seçeneğindeki zenginlik tercih edilebilir kılıyor zira ürünleri diğerlerine göre şahane değil bence. Zaten herhangi bir marka bağımlılığım da yok. Her markanın her güzel şeyi benim olsun istiyorum sadece :) Neyse amacım kötülemek değil tabii….
Bu tona çok yakın Alix Avien in bir glossu var ve yapışkan, onu da eklerim. Bu belki yapışkan değildir diye ummuştum ama nafile. Madem yapışkandı ve madem öteki de yapışkandı niye buna para verdim diye de biraz kılım itiraf etmek gerekirse. (Denemeden aldım. Hata!)

İYİ YÖNLERİ: Kokusu çok güzel. Rengi ve ışıltısı da süper. Strawberryden alırsanız fiyatı da abartı değil.

KÖTÜ YÖNLERİ: Yapısı çok ağır, yapış yapış. Dudaklarınızın üzerinde kalın bir katman oluşturuyor. Öyle saç salıkken filan sürülmez. Bana kendimi zenci gibi hissettiriyor ki resimlerde görüyorsunuz kalın malın dudaklı da değilim. Yapışkan gloss sevmiyorsanız sakın almayın.

İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “MAC DAZZLEGLASS LOVE ALERT”

Yorumunuzu Belirtin