L'oreal Color Casting Creme Saç Boyası – 2

Posted by on Perşembe, Ağustos 26, 2010, 13:41
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

Bu boya da paketimden çıkanlar arasında. Zaten Lorealin bu kampanyayı düzenlemesindeki neden amonyaksız seri bu saç boyalarının tanıtımı.
Liseyi bitirdiğim yaz saçları sarıya boyatmamla başlayan boya furyası aralıksız 14 sene sürdü. Sonra öyle bir bıktım ki, yaklaşık 4-5 senedir hiç ama hiçbir şey yaptırmıyorum. 14 sene içinde bakır kızıldan mavi siyaha, sarı gölgeden koyu kızıla tüm acayip renkleri kafama uyguladım. Bence en çok yakışanı düz siyahtı. Tabii bu renk için o zaman daha cesaretli idim, yaş genç olunca “aman yüz hatlarımı sertleştirip yaşlı gösterir mi?” gibi bir korkusu olmuyor insanın.
Bu aralar yine değişiklik isteği hasıl oldu. Gebelikten dolayı saç boyatamıyorum. Ama gudik kızımın gelmesine az kaldı. Uzun saçlarımdan da bıktım, dolayısıyla saçımı ense boyunda kestirip siyaha boyatma projem var. Ama yukarıda yazdığım sebep beni durduruyor. Kendi rengim koyu kahve. Gölge mölge, açık renkler filan istemiyorum. Siyah saç 34 yaşında biri için fazla mı sert kaçar acaba? Hazır elimde bu varken, güzel bir çikolata mı yapsam? Yüze çok yumuşak güzel bir ifade verdiğini düşünüyorum bu renklerin.
Sizin fikriniz ne?
İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “L'oreal Color Casting Creme Saç Boyası – 2”

Yorumunuzu Belirtin