LIERAC DA SON DURUM

Posted by on Cumartesi, Eylül 4, 2010, 2:06
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

Doğum olalı 2,5 ay oldu. İlk 10-15 gün sezaryen izlerinin kapanmasını bekledikten sonra Lieracımı kullanmaya başladım. İki kutu bitti an itibariyle. Daha önceki yazıma yapılan yorumlarda çatlağın iyileşmesi diye birşey olmayacağını söylemişti bir okuyucum, ki kendisi son derece haklı. Amaç minimum görünür hale getirmek.
Ben çok beyaz ve çatlaklarım çok derin olduğundan görüntü epey vahim tahmin edersiniz. Henüz beyazlamış durumda değiller, halen kırmızı mor duruyorlar. Bu iki kutu Lierac sonunda o derinliklerin azalması gibi bir sonuç elde edemedim maalesef. Fakat renkleri soldu. Enteresan olan bir durum şu ki, normal bi zamanda aynaya bakınca sanki yok gibi gözüküyorlar. Fakat biraz üşüyeyim, OMG, bütün haşmetleri ve morluklarıyla ortaya çıkıyorlar. Kısacası 75 erden 150 TL ye aslında çok da enteresan olmayan ve dişe dokunmayan bir sonuç elde ettim. Daha devam etmek lazımdır zannederim ama açıkçası bir 3-4 kutu daha kullanıp ne sonuç alacağımı bilememektense biraz bekleyip emzirme dönemi sona erdikten sonra profesyonel bir çatlak tedavisine gitmek bana daha mantıklı geldi, bütün bu kutuların ücretiyle aynı yere gelecek zira.
Geçen hafta Strawberry den Strivectin siparişi vermiştim. Yukarıdaki paragrafla çeliştim farkındayım ama nette öyle iyi yorumları var ki denemeden geçmek istemedim. Ben aldığımın ertesi günü lanet şey indirime girdi. Allahtan sadece 4 TL indirim yapmışlar :/ Koca bir tüp. Konsantre olduğu için de çok az kullanılıyor zaten. Hevesle yumulduğumda bütün havam söndü, zira “Hamile ve emziren bayanlar kullanamaz” ibaresini okudum. Böylece ünlü Stirivectinim de minimum 1 yıl sonrasını beklemek üzere dolaptaki güzide yerine kalktı. Palmers ın kakao yağlı çatlak merhemini aldım ben de. Yalnız görüyor musunuz ne kadar azimliyim? Sanırım düşe düşe zeytinyağına kadar ineceğim 😛 Queen Helene ve Palmers yuvarlanıp gidiyoruz.
Gudiğime hepsi değer o ayrı.

İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “LIERAC DA SON DURUM”

Yorumunuzu Belirtin