LANCOME BI-FACIL

Posted by on Pazar, Ağustos 29, 2010, 12:07
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

Hakikaten süper bir göz makyajı çıkarıcı imiş, bunca zamandır onunla bununla yok yere ovmuşum gözlerimi. Lancome markasına karşı biraz önyargılıyım açıkça söylemek gerekirse, daha önce aldığım ve hiç beğenmediğim cilt bakım ürünleri yüzünden. Bu ürün bu önyargımı kırdı.
İki fazlı bir ürün bu, kullanmadan önce çalkalayıp karışmasını sağlıyorsunuz. Hafif yağlımsı gibi ama kullandıktan sonra göz çevrenizde yağlı bir tabaka bırakmıyor. Inglot jel eyeliner gibi çıkmamamakta son derece dirençli ürünleri bile çıkarabiliyor. En güzeli de göz yakmıyor ki bu benim için büyük nimet. Şu an kullandığım Olay göz oyuyor resmen. Onları da yazayım bir ara, evet. Bu sebeple göz içine çektiğim kalemi bile silebiliyorum ve uğraştırmadan temizleniyorlar.
Böyle çift fazlı, hafif yağlı ürünler serisinden bir de Clinique Take The Day Off u merak ediyorum. Standına tester sorduğumda bana, Türk kozmetik mağazacılığının süper bir örneğini göstererek  “Testerları ancak alışveriş yapanlara veriyoruz!!!” demişlerdi. Bir indirim denk getirip ondan da denemek isterim. Ya da belki Clinique Türkiye alışveriş yapmadığım halde bana bir numune gönderir?!
Clinique kullananların yorumlarını alabilir miyim?

İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “LANCOME BI-FACIL”

Yorumunuzu Belirtin