LANCOME BI-FACIL-STRAWBERRY DEN GELEN PAKET

Posted by on Cuma, Eylül 3, 2010, 20:21
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

Bir önceki yazıda hikayesini anlattığım Bi Faciller geldi bugün. Açıkcası biraz söndüm görünce zira bu gördüğünüz şişeciklerin ebatı, kapağını saymazsak tam işaret parmağımın uzunluğu kadar ki önemle arz etmek isterim, kürek elli değilim :) Neyse, bu negatif bir yan değil tabii ki, adamlar yazmış 50 ml diye. Bu kadar miktarı bi karış boyunda şişe hayal edecek kadar ölçüsüz olan bende de var hata.
Şu aşamada yorum beklemeyin lütfen, zira henüz kullanmadım. En kısa zamanda dışarı çıkabilmeyi, makyaj yapabilmeyi ve hatta biraz fazla olacak ama makyajı bunlarla silip size yazısını hazırlayabilmeyi umuyorum.
Güzel bir keşif paylaşmak istiyorum sizinle, belki biliyorsunuzdur da benim keşfim işte, Zewzeq in blogu. Çok beğendim, çok samimi. Ve o ne lens enflasyonudur öyle! :) Benim de çok sevdiğim Maybelline rujları aldığı bir Ebay satıcısından bahsetmiş. Aynı satıcıdan o rujların (Color Sensational, yeni çıkan bordo kaplılar) 24 lük bir lotunu buldum, bir delilik yapmak üzereyim. :) Ama o rujların buradaki tane satış fiyatı 19, Ebayde 24 tanesi kargo dahil 65 $ civarı. Yani buradan 4 tane alıyorsunuz, ordan 24 tane aynı fiyata. Bu arada bugün kozmetikçide denediğim yine Maybelline in dolgun gösteren kırmızı kaplı serisinin (bunların adını bilmiyorum işte) sürümü ve renklerine de bayıldım. Bir de Estee Lauder ın glossy sticklerine. Sanırım gelecek postlar bol bol ruj içerecek. :)
Sevgiler…

İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “LANCOME BI-FACIL-STRAWBERRY DEN GELEN PAKET”

Yorumunuzu Belirtin