IHERB ALIŞVERİŞİ-JASON AGE RENEWAL MOISTURIZING CREME

Posted by on Salı, Ağustos 24, 2010, 7:09
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

Sar‘ın tavsiye ettiği bir siteydi bu. Bebeğim için organik ürünleri tercih edince buraya yöneldim ben de. Gerçekten de yaptığım en hızlı, en sorunsuz alışverişlerden biriydi. Gelen ürünlerin ayrıntısı, kargo detayları vs için şuraya bakacaksınız, orada anlattım zaten bir daha tekrarlamayayım. Sadece Jason ın kremini buraya yorumlamak istedim.


En önemli özelliği organik olması tabii. Beyaz, kokusuz bir krem bu. Ambalaj yukarıdaki gibi, barnakla dalıyorsunuz, pek hijyenik diyemeyeceğiz kendisine. Aslında bu tip kavanoz ürünleri ben pompalı şişeye aktarıp kullanıyorum zira kapak açmaya feci eriniyorum. (Yaşamaya nasıl erinmiyorum, hayret!) Ama bunun dokusu biraz kalın, pompalı şişede kullanımının pek rahat olmayacağını düşünüyorum o yüzden böyle bıraktım. Benim cildim takır takır kuru, yazın da karma. Şu aralar ben gündüz nemlendiricisi olarak bu kremi kullanabiliyorum, cildim gün içerisinde parlama yapmıyor. Ama eşimin cildi yağlı. Geçen gün banyodan sonra sürdü, birlikte dışarı çıktık, yaklaşık bir saat kadar sonra burnu pırıl pırıldı. Yani ne imiş, yağlı ciltler zinhar uzak durmalı imiş. Yazın ben bunu kullanabileceğimi düşünmüyorum mesela. Bol soğuklarda iyi gider ama. Akşam sürüp yatıp sabah kalktığınızda pamuk tavşan gibi oluyorsunuz. Bi dönem gece yatarken E vitamini kapsülü -Evigen miydi neydi- sürerdim yüzüme. Bu da ona yakın E vitamini içeriyordur sanırım.

Aranızda bunu başka kullanan var mı? Jason kullandığınız veya duyduğunuz bir marka mı? Sizlerin yorumları nelerdir merak ediyorum aslında çok. Salıncakta iki kişi Jason’ın bir kremini kulandığından bahsetmiş şu yazısında. Aaa o yazıdaki serumların ikisi de Iherb de var, yakında onları da alacağım zaten, pek heveslendim Banu‘nun yazısını okuyunca.

Bu ara zaten yürüyemiyorum ya her yere, internet alışverişinin bokunu çıkarmış durumdayım. Allah bana akıl fikir versin…

İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “IHERB ALIŞVERİŞİ-JASON AGE RENEWAL MOISTURIZING CREME”

Yorumunuzu Belirtin