GARNIER SKIN NATURALS NEMLENDİRİCİ

Posted by on Pazar, Ağustos 29, 2010, 3:29
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

Yaz yaklaştı, SPF li ürünleri kullanmaya başlamak gerek. Yaş 35, yolun yarısı, bu zamana kadar öyle aman Allah özen gösterdiğim söylenemez, bari bundan sonrasını kurtarayım diye bakıyorum. İtiraf etmek gerekir ki ben bu nemlendirici filan fıstık mevzularında biraz üşengecim. Kesin bir irade gücü sergilemem gerekiyor rutin hale getirmek için.
Skincode un güneş korumasına göz diktim. Kullandığım bir ürün değil aslında ama sanki iyi gibi geliyor niyeyse. Yorumlarınızı alayım lütfen? Aslında epeydir bir o ürüne bir bu ürüne bakıyorum, tester deniyorum, bir türlü karar veremiyorum. Biraz doğal olsun, paraben içermesin, güneş koruması çok yüksek olmasın 30 yeter, oil free olsun ama yetersiz nemlendirme de olmasın filan derken halen birşey seçip alamadım. E önceki kullandığım La Roche Posay da bitti. Yüzüm kuruyor hiçbirşey sürmeyince de. Kendi kararsızlığımdan sıkılıp markette bunu görünce sepete atıverdim. Bir halta karar veresiye kadar bu beni idare edecek, o vakte yaz bitmezse tabii…
Kuru-hassas ciltler için resimde görüldüğü üzere beyaz opak bir krem. SPF i yok, oil free değil. E vitamini, gül özü içeriyor. Yapışkanlığı yok, güzel nemlendiriyor, irritasyona sebep olmadı bende. Normal-karma ciltler için olan verisyonu da var. Aslında 25 yaş altı, problemsiz ciltler için çok güzel ve uygun fiyatlı bir nemlendirici bu.  Ama diyorum ya yaşım itibariyle biraz daha kelli felli ürünler kullanmak zorunda hissediyorum kendimi.

Üstelik de 10 TL bile değil, 9.40. Daha ne olsun?

İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “GARNIER SKIN NATURALS NEMLENDİRİCİ”

Yorumunuzu Belirtin