FLORMAR TURBO BOOST RİMEL

Posted by on Cumartesi, Ağustos 28, 2010, 16:18
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

Flormar ın ürün gönderim kampanyasından nasibime düşenlerin ilki. Yazın bitliliğin dibine vurduğumdan bakım işini epey aksatmıştım. Geçen sene her gün kirpiklerime şu aktar işi Bosphorus yağı sürüyordum ve öyle iyi gelmişti ki, hem daha uzun hem daha gür gözüküyorlardı. Deneyin, yazıcam onu da. Bu sene iki rimelim de kuruduğundan, gidip alacak enerjiyi bulamadığımdan, dibi kalmış rimellerin son kırıntılarını sürüyor ve kirpiklerimden hoşlanmıyorken, yine bakıma geçmeye karar verdim. Bir haftadır yine dadandım Bosphorus a ve sonuç yine gerçekten hızlı ve iyi. Rimelle ne alakası var bu laf salatasının diyecek olursanız hemen açıklayacağım, bi saniye.


Ürünler bana geleli iki haftayı geçti sanırım, ilk kullandığımda bu rimeli beğenmedim. Benim rimelde aradığım şey uzunluk değil, tek tek ayırma da değil, kendimce uzun kirpiklere sahibim zaten. Sadece dolgunluk istiyorum. Bu rimelin de aslında vaadi o ama 5 kat dolgunluk vermiyor, bu noktada baştan anlaşalım. Ayırma ve belirginleştirmede daha iddialı bence. İki haftalık Bopshorus kürüne tabii tutulup eski kırpık ve cansız hali gitmeye başlamış kirpiklere, iki hafta kullandıktan sonra iyi gelmeye başladı rimel. Hatta bugün sürdüğümde aman bir beğendim bu kadar olur. Bu bizi hangi noktaya getiriyor? Aslında iyi makyaj iyi altyapıda adam gibi duruyor, yoksa adı makyaj değil kamuflaj oluyor.
Günlük kullanılabilecek, az bir dolgunluk, ortalama uzunluk ve siyah renk veren bir rimel bu. Gün içinde akmıyor kokmuyor, göz altlarına minik pıtırcıklar halinde dökülmüyor. Fırça kalınlığı ortalama, bu yüzden fazla dombili fırçalı rimellerde karşılaşılan küçük kirpikleri boyarken maymuna dönme hadisesi yaşanmıyor. Şahane mi? Hayır. Kötü mü? Kesinlikle değil, hatta yeniden ekonomik bir seçenek olarak alınabilir bile. Rimelden çok büyük beklentileriniz yoksa veya kaş kirpik açısından Allahın sevgili kullarından biriyseniz (Biksiiiii) elbette ki bu rimeli kullanabilir ve kalan paranızı başka yerlere harcayabilirsiniz, mutlu eder. “Dolgun olsun kirpiklerim” isimli garip takıntıya sahipseniz de kullanırsınız ama sizi bozmaz, en azından bir süre. Tek sıkıntı ismi, bu kadar iddialı olmamalıydı bence, büyük beklentiler uyandıran bir isim ürün iyi olsa bile normalin üzerinde heyecan yaratacağından beğenilmeyebilir, abartmasanız beğenileceği yerde hem de.
Flormar a bu jestinden ötürü çok teşekkür ederim. Flormar gibi büyük bir firma için küçük, bloggerlar ve reklamcılık açısından büyük bir adım. Bizim buraya açtıkları cornerdan bu haftasonu bikaç parça daha bişey aldım. Severek kullanılabilecek, satış noktalarına kolay ulaşılabilir, uygun fiyatlı bir marka bulmak ne güzel. Yerli olması ise şahane.
Bu ürünün tanıtım sayfası şurası. E-satışı da var. Bana gelen diğer ürünleri de yazacağım. Takipte kalın güzeller…

Foto: Tenotti

İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “FLORMAR TURBO BOOST RİMEL”

Yorumunuzu Belirtin