FLORMAR TEKLİ FARLAR

Posted by on Çarşamba, Eylül 1, 2010, 18:37
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

Resim eskiden çekildiği için çok net değil ayrıca farların nosu da gözükmüyor ama zaten çok alengirli, ara tonlar değil bunlar, gidip baktığınızda da kolayca görebileceğiniz renkler.
Flormarın farlarını seviyorum gerçekten, Türk markalarında Pastel ile ikisi açık ara favorim. Flomar markasının bir güzelliği de müşteri ilişkilerine gösterdiği özen. Pastel de ne yazık ki bu yok. Blogger olan veya olmayan pek çok kullanıcıya yolladıkları deneme kitinden haberdar olmayan kalmadı artık, o kitlerden biri de benimdi. Kendi makinemle çekilen fotoları pek beğenmediğim, daha doğrusu ürün renklerini tam yansıtmadığını düşündüğümden eşimin foto makinesini kullanıma açmasını bekliyorum. Bana gelen kitin içindekileri böylelikle fotolayıp koyabileceğim buraya. Ama ondan önce elimde olan iki renk farı göstereyim dedim.
Lacivert ışıltılı fara bayılıyorum. Bu haftasonu Capacity Sephora da baktığımız bir 4lü mü 5 li mi ne farı unutabilmiş değilim mesela. Sephora markalı bir üründü, teklisini sordum ama yokmuş. O setin içindeki diğer renklere de bayılmadığımdan almadım, kaldı öyle ama aklım da kaldı. Bu lacivert ise ışıltılı değil ama tam lacivert, benim sevdiğim koyu ve başka bir tona kaçmaya çalışmayan lacivert.
Dokusu diğer Flormar farları gibi yumuşak, kolay sürülebilir. Rengini gayet güzel veriyor. Kötü yanı ise bazsız kullanıldığında birkaç saat sonra çizgilerde topaklanma yapıyor ki benim gözkapağım yağlı değil, ona rağmen böyle. Bazla sabah 8 akşam 22 arası dayandığına ben şahidim ama. :)
Fiyatlar gayet uygun zaten. Tam hatırımda değil ama 5-6 TL bir paraya almıştım.
Kahverengiden bahsetmiyorum çünkü bayılarak aldığım bu ton bana yakışmadı, hasta patlak göz oldum, o yüzden ablamda şimdi ama kalite anlamında lacivert için söylediğim tüm sözler bunun için de geçerli tabii.
Devamı gelecek…
İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “FLORMAR TEKLİ FARLAR”

Yorumunuzu Belirtin