FLORMAR RUJ 503- FLORMAR SUPERSHINE GLOSS 122

Posted by on Perşembe, Ağustos 26, 2010, 1:22
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

Flormar paketinin dudak ürünleri şimdi de. Bu paket bir çok kişiye gitti zaten, biliyorsunuz.
Rujun rengi çok güzel bir kere baştan söyleyeyim. Günlük kullanılabilecek çok hoş bir pembe. Ama fazla sürmemek gerekiyor. Benim rujlarımın hemen hepsi Avon. Rujda tek geçeceğim bir marka bu, benim beğeni kriterlerime göre en azından. Çok yumuşak yapılı, nemlendirici özelliği yüksek rujlar Avonlarımın hepsi. Onlara nazaran bu ruj bana epey sert geldi. Sürerken kaymıyor, dudakta daha katı bir tabaka oluşturuyor. Ama gün içerisinde kurumaya sebep olmuyor, o tabaka bişey yiyip içmezseniz öyle duruyor. Ki kuruma ve kurumuş dudakları yolma konusunda kendimden daha yüksek bir otorite tanımam. Açıkcası daha önce Flormar ruj kullanmadım, bu serinin rujları mı böyle, yoksa genel yapıları mı bu bilmiyorum. Denemeden alınmamalı bence. Beğendim mi? Evet. Ama dediğim gibi tercihim daha yumuşak yapılı rujlardan yana.
Gloss için ne desem az. En ziyadesiyle beyaz olduğumdan renksiz, nude tonlu ruj ve glosslar almam, iyice ince hastalığa yakalanmış gibi gözüküyorum zira. Yani kendi kendime kalsam hayatta gidip bu glossu almam ama Flormar öyle iyi etmiş ki yollaıdğına. Işıltısı inanılmaz güzel, fazl bir renk verdiği yok, tüpteki rengine kanıp da dudağım bu renk mi olacak demeyin. glosstan elde edeceğiniz bitiş, ıslak görünümlü, doğal renkli ve binbir çeşit ışıltılı dudaklar olacak, ki bu görüntü benim çok hoşuma gitti. bunun biraz daha koyusu tonlar esmer bayanlara da çok yakışıyor, o görünümden çok hoşlanıyorum ben.
Işıltısına öyle bayıldım ki, daha önce bahsettiğim cornerdan iki gloss bir tane de makyaj temizleyici aldım. Yazısı geliyor.
İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “FLORMAR RUJ 503- FLORMAR SUPERSHINE GLOSS 122”

Yorumunuzu Belirtin