EYEKO

Posted by on Pazartesi, Ağustos 30, 2010, 5:09
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

Bu markayı ilk Vanessanın blogunda görmüştüm. Çok şirin ürünleri var. Benim özellikle bayıldıklarım Eyeko Fat Balm, Eye Beauty, Tinted Cream veeee şu deli şişeli Nail Polishler. Bu ara tasarruf tedbirlerine başladığımdan bir şey almıyorum. Daha doğrusu kendime bir limit koydum ve halihazırda o limiti doldurmuş durumdayım ama önümüzdeki aylarda istiyorum bunlardan.

Fat Balm aslen dudaklar için ama yanaklarınıza da kullanabiliyorsunuz. 3 rengi var. Ben en çok Strawberryi sevdim.

Eye Beauty, beşli bir far kutusu. Önceki yazılarda bahsettiğim Pop Beauty e çok benziyor. Onu sevmiştim bunu da sevdim.

Tinted Cream, Bronzlaştırıcı bir krem. Benim un gibi cildime koyu olur muhtemelen ama bu ağzımın suyu akmayacak demek değil tabii ki. Tek bronzlaştırıcı diil, içindeki A E falan filan vitaminleriyle bi de süpper yımşak yapıyormuş sizi. Yumuşat beni Eyeko!
Ojelere bak bee! Flormar azıcık bunlardan feyz alsa keşke, hep aynı sıkıcı şişe şekilleri. Ben sadece ambalajı için bir sürü şey alabilirim. Bunları kolay ulaşılabilir bi yerde bulsam kessinkes alırdım ama tee Allahın İngilteresinde.

Bi de zatı muhterem Eyeko Cream var ki, kavanozundan görüyorsunuz, aşık olunası bir göz kremi. Sadece krem mi sandınız, hayır pek yanıldınız, hem nemlendiriyo hem ışıldatıyo hem de göz kremi. Birileri bana alıcaksa bunu da alsın süreyim yüzüme gözüme.
İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “EYEKO”

Yorumunuzu Belirtin