DIADERMINE MAKYAJ TEMİZLEME SUYU

Posted by on Cumartesi, Eylül 4, 2010, 4:35
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

Normalde makyajımı şuradaki Avon yıkama jelleriyle temizliyorum biliyorsunuz. Bir süredir yüz yıkama rutini bana zor gelmeye başladı. Fazlasıyla üşüyorum. Böyle üşenmediğim zamanlarda kullanabileceğim, iş gören, pahalı olmayan bir ürün almak istedim. Hemmen foruma başvurdum, bu markadan oradakiler de memnundular. Aslında göz makyajı için ayrı, yüz için ayrı ürünler alacaktım ama bu daha pratik geldi. Fiyatı da uygun, 17 TL civarı. Migros gibi yerlerde gayet kolay bulunuyor.

Aslında böyle su halindeki ürünlere, bir iki markanın mavi su şeklindeki göz makyajı temizleyicilerinden alıp hiç bir işe yaramadığımı görmemden beridir güvenmiyorum. Zira onlarla göz makyajını silebilmek için gözü dışarı çıkarmak gerekiyordu. (Iyk acayip bi benzetme oldu) Yine de aldım, o günden bugüne teknoloji gelişmiştir herhalde diye. Yanılmamışız hanımlar.
Kokusu hafif bir gül kokusunu andırıyor. Yağlı hiçbir his bırakmıyor. Aslında arkasında pamuğa sıkıp yüzünüzü silin diyor ama o disk pamuklar silerken benim yüzümü acıttığından ben gözümü kapayıp güzelce yüzüme fısfıslıyorum, bikaç saniye özellikle göz makyajı rimelin hafifçe çözünmesi için bekliyorum. Sonra Nivea nın şuradaki ıslak mendilleriyle bir güzel siliyorum. Ardından tonik yerine gülsuyuyla geçiyorum. Hiç bir kalıntı bırakmıyor zira makyaj temizleme sütleriyle makyaj sildikten sonra ben banyo yapma ihtiyacı hissediyorum, hiçbir temizlik hissi vermiyor, yağlı kalın bir tabakaya bulanmışım gibi hissediyorum. Bunda o olmadı, su olduğundan ne bir ağırlık ne kalıntı bırakmadı. Daha da güzeli aylardır burnumun kenarında çıkan, her gün patlattığım her gün de gerisin geri şişen, antibiyotikli krem şu bu gibi üzerine sürülen çeşitli müzahrafata direnen iğrenç canavarı yok etti. Diadermine, kankamsın :)
200 ml, şişe itibariyle hijyenik kullanıma uygun, insanın kaşını gözünü yolmadan makyajı temizliyor, kolay bulunuyor, hiçbir irritasyona sebep olmadı, fiyatı da uygun. Ben daha da başka birşey istemem.
İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “DIADERMINE MAKYAJ TEMİZLEME SUYU”

Yorumunuzu Belirtin