CLINIQUE COLOR SURGE IMBOSSIBLY GLOSSY

Posted by on Pazar, Ağustos 29, 2010, 1:27
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

Bir ton glossum olmasına rağmen sanırım hep aynı 5-10 glossun içinde dönüp duruyorum. Çantamın iç gözünde hangisi varsa o günkü makyajıma o eşlik ediyor, mecburen. Bu aralar sadece şurada aldığımdan söz ettiğim Flormar glosslarla geziyorum. Ama bu glossun kalbimdeki yeri çok büyük, yazmadan geçmek istemedim.
Bir GG alışverişi bu eski zamanlardan. O zaman 14 TL ye almıştım. 112 Sure Thing rengi. Strawberryde var galiba halen, bakmak lazım, emin değilim.
Büyük parça simleri yok içinde, sanki öğütülmüş yıldız tozu gibi bir şeyler. Dudakta camsı bir parlaklık yaratıyor. Rengi benim cildim için muhteşem. Kokusu ile ilgili bir bilgi hafızamda yok, demek ki baskın bir kokusu yok. Zaten Clinique in çoğu ürünü kokusuz olduğundan muhtemelen bu da öyledir. Yapışkanlık hissi sıfır diyemeyeceğim ama emin olun ki fazla olsaydı en başta ben kullanmazdım, nefret ediyorum yapışkan glosslardan zira.
Tek eksisi tüpü sıkıp ucuyla dudaklarınıza sürüyor oluşu. Hoşlanmıyorum bu durumdan. Bir fırçası olsun arzu ediyorum. Aslında bu sorun bir ruj fırçası edinip yanında taşıyıp onunla sürerek de giderilebilir ama benim için iki iş yapmayı gerektiren herhangi bir olgu hayatımda var olmamalıdır. (Tembellik sen nelere kadirsin!) Buna rağmen kullanıyorsam ne kadar memnunum varın siz tahmin edin.
Kesinlikle tavsiye edeceğim glosslardan biri bu. Gözünüze ilişirse bir yerde deneyin, pişman olmazsınız.
İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “CLINIQUE COLOR SURGE IMBOSSIBLY GLOSSY”

Yorumunuzu Belirtin