CECİLE KAPATICI 01

Posted by on Cumartesi, Eylül 4, 2010, 7:10
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

En sonunda iyi sözler duymaya hazır olun. Elimdeki kapatıcıların arasındaki favorilerimden biri.
Birincisi yoğun dokulu, öyle diğerleri gibi su gibi değil. Hatta elimdekilerin en yoğunu bu. Bu yoğunlukla doğal olarak 1-2 saat sonra göz altı çizgilerinde birikme yapabiliyor ama ufak bir parmak darbesiyle halledileybıl bir problem bu. Bu kadar kusur kadı kızında da olur diyor ve üzerinde fazla durmuyorum bu kusurun açıkçası. Zira “kapatıcı” işlevini hakkıyla yerine getiriyor.
İkinci güzellik ambalajı. Ben bu ambalajı çok beğendim. Kutu çevirmeli, kapağını açtıktan sonra kendi ekseni etrafında döndürüyorsunuz. Ucundaki süngerin üzerinde delikler var, döndürünce o deliklerden dışarı kapatıcı çıkıyor, siz de ikinci üçüncü bir ekipman kullanmadan direkt göz altınıza sürebiliyorsunuz hop diye. Çok hijyenik mi bu yapı? Hayır pek diil ama ben de pek titiz diilim zaten. :)
Alırken tanıtan kız “fırçayla veya parmakla sürerek-yaydırarak uygulamayın, parmak ucuyla tamponlayarak uygulayın aksi takdirde çizgilere dolar” demişti. Ama test ettim ki onun söylediği gibi yapınca daha kötü oluyor. ben önce süngerli kısımla sürüyor sonra da dolma parmaklarımla bir güzel girişiyorum. Dolanı da birinci paragrafta belirttiğim üzere parmaklıyorum, sen sağ ben selamet.
Fiyatını pek hatırlamıyorum, 15-20 arasıdır maksimum, zira ben daha fazlasını vermem bi kapatıcıya :) Ama hakikaten güzel ürün, bir deneyin derim ben.

İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “CECİLE KAPATICI 01”

Yorumunuzu Belirtin