CARMINA SHIMMER

Posted by on Salı, Ağustos 24, 2010, 12:50
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

The Body Shop un ürününden sonra bunu da yazmak farz oldu. Ben bu tip bol ışıltı-sedefsi bir görünüm ve az renk veren şeyleri pek seviyorum. Öteki pembe tonları diye bunu şeftali tonunda aldım. Bir de altını var, gittim geldim her birine parmağımı defalarca daldırdım sonra da bunu aldım, altın renginde gözüm kaldı. 29 TL civarı fiyatı. Makul, alıneybıl yani. Bilmem sizde de öyle mi bende zaten bu ürünler zorlasam mezarıma da birlikte gelecek kadar uzun dayanıyorlar. Bişeyi bitireyim de yenisini alayım derseniz yok yani. Ama niye bilmiyorum, tek kusuru da bu zaten, bu tip ürünlerin yapıları çok sert. Öyle fırçayı sürdüm aldım, yüzüme koydum yok. Garç gurç fırçayla kazıya kazıya sürüyorum. Kızkardeşimle aramızda bunun adı “gayretlice sürmek”. :)
Carmina dan fazla birşeyim yok. Bunu alırken bir de dörtlü farını aldık ve onun yapısını da beğendik. Türk markalarından Pastel ve Cecile i de çok başarılı buluyorum. Özellikle de Pastelin bir sürü ürününü kullanıyorum, hepsi de güzel. Hele de tekli farları, şampanya ve somon rengi olmak üzere iki highlighter farı var ki, aman aman, Yok henüz almadım :)
Bitse yine alırım, hatta bi de altın rengini almak isterim. Pembesini de beğenmediğmden değil Body Shop unki olduğu için almayabilirim ancak.
İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “CARMINA SHIMMER”

Yorumunuzu Belirtin