CAMELEON FAR ALLIK SETİ

Posted by on Pazartesi, Ağustos 30, 2010, 20:49
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

Aslına bakarsanız ayrı ayrı kutucuklardaki farları daha çok seviyorum. “Set” vakası çok bana hitap eder cinsten değil. Bunlara Strawberry de bakarken renklerini çok beğenmiştim. Mavi tonlarım pek yok benim, çok açık mavi ve lacivertim var bir iki. Lacivert Flor Mar ın, gördüğüm en güzel lacivert tonu, onun yazısını yazmayı planlıyorum yakınlarda. “Mavi tonlarım olsun” diye ilk seti attım sepete, “E ben en çok gri kullanıyorum” dedi içimdeki ses, grileri de attım, “Sarı ve turuncu far arıyodum nooldu” diye düşünüp üçüncü seti de attım, “Zaten hepi topu dört set var ötekini de alıyım da kusur kalmayayım” deyip ötekini de attım, boyum yaklaşık bir karış uzadı. Gelmelerini hoplaya zıplaya bekledim. Gelince biraz havam söndü, zira Strawberryde koca set gibi gözüken şey elinizin ayasından biraz büyükçe. Gerçi “Hiç far mı bitirdin?” diye soracak olanlara cevabım “hayır” ama gene de açgözlülük belası işte.

Farlar süper ötesi. Çok ama çok beğendim. Geçtiğimiz günlerde edindiğim MAC Paint Pot üzerine kullandım ben hepsini, bazsız denemedim, o anlamda kalıcı olur mu, bazsız topaklanır mı bilemiyorum ama benim gözümde sabah 7 de yaptığım makyaj gece 22:30 da aynen, ne bir kırışık, ne bir katlanma yapmaksızın duruyordu. Gayet pigmentliler, öyle sürüp sürüp yine de açık bir renk elde etmiyorsun, tek fırça geçişte tam rengini veriyor. Katı yapıları yok ama toz toz da olmuyorlar, hafif kremsi bir halleri var. Bu anlamda çok yağlı ciltlerde biraz sorun yaratabileceğini düşünüyorum.


Allıklarını henüz kullanmadım, aklıma gelmedi doğrusu. Bu aralar bolca jel-krem allık kullanıyorum. Revlon, Elf, She ve Stila, onları da yazmak istiyorum aslında. Aslında bir sürü şey yazmak istiyorum ama iflah olmaz bir tembelim ne yapalım :)


Renklerini yakından çektiğim için elimde renk örneği göstermiyorum. Eksik far renkleriniz varsa bu markanın bu setiyle ekonomik bir yöntemle tamamlayın derim ben, son derece kullanışlı çünkü. Diğer setleri nasıldır bilemiyorum gerçi.

Cameleon da kankam oldu kısaca. Resimleri tıklayın büyüsünler.
İşte şuradan alabiliyorsunuz: Strawberry
İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “CAMELEON FAR ALLIK SETİ”

Yorumunuzu Belirtin