BOURJOIS HIGHLIGHTER

Posted by on Cumartesi, Eylül 4, 2010, 15:49
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

Her geçişimde mutlaka bir kere parmağımı daldırdığım, rengine, şekline, kokusuna, altın ışıltısına bayım bayım bayıldığım işte o pudrayı yılbaşında almıştım ben. “Ne diye bunca zamandır yazmadın o zaman” diyeceklere cevabım “hevesimi alamadım” olacaktır. Bu ürün kesinlikle tam benlik. Öyle bağrış çağrış bir altın tonu yok, yüzünüzde durunca altın yansımalar yapıyor. Kokusu mis gibi bir beyaz çikolata kokusu. Ambalaj da süper. Bence bu fiyata biraz küçük tabii, daha bir tabak gibi olsa daha da severdim. Allığı sürdükten sonra elmacık kemiklerime bol bulamaç bundan geçiyorum. Belki dışarıdan bakan için çok fazla farkı olmuyor ama koca gün kendimi Afrodit gibi hissederek dolaşıyorum :)
Kesinlikle tavsiye ediyorum, sırf kokusu için Online Gambling bile alınır. Tek başına da kullanılabilir tabii, allık üzerine değil sadece. YKM ve Boyner”lerde Bourjois standı var, ben yılbaşında aldığımda 36 TL, ablam Şubat başında aldığında 40 TL idi.

Bourjoisi çok sevdiğimi daha önce de söylemiştim değil mi? :) Bir de şunda pek gözüm kalıyor, nasıldır acaba var mı deneyen?
İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “BOURJOIS HIGHLIGHTER”

Yorumunuzu Belirtin