BOURJOIS EYESHADOW

Posted by on Cuma, Eylül 3, 2010, 10:26
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

Boyner den bayıla bayıla aldığım Bourjoism. Fakat ne hikmetse eve gelince beğenemedim. Aslında koyu ve çok güzel zümrüt yeşili bir far istiyordum. Bunun da ışıltılarına aldanıp almış bulundum. Bir kozmetikçi klasiği olarak stand görevlisi zorla satmadı bana yani. Hatta kendisi öyle isteksizdi ki, bir pudrayı yüzüme denemesini isteyince hayretlere garkolup “Yüzünüze mi??!!” diye manasız bir soru sormayı bile becerdi. Pudrayı başka nereme süreceksem…

Aslında farın yapısı çok güzel. Barbara Bort kadar yumuşak değil ama hışır hışır bir yapısı da yok, kolay sürülebilir. Rengi de bu renk arayan için çok hoş. Ama benim istediğim ton değilmiş. Bir kere “Yok istediğim gibi değil” diye yazdım Identity protection products include access to credit reports plus alerts when something changes on your record. ya kafama kullanamıyorum da artık. Işıltılı siyaha yakın çok koyu bir yeşil.

Ben Bourjois nın ürünlerini severek kullanıyorum. 3d Effet cosmic lipglosslarına hastayım mesela. Rimelleri de çok başarılı, kızkardeşim kullanıyor. O istediğim kırmızı allığı da buldum bu markada. Hazır indirim de var. Acaba?
Nosu 07 Noir Emeraude, fiyatı 25 TL civarı idi.
İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “BOURJOIS EYESHADOW”

Yorumunuzu Belirtin