BOURJOIS EN TOUTE LEGERETE OIL FREE FONDOTEN

Posted by on Pazar, Ağustos 29, 2010, 21:00
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

 
Eski bir Strawberry alışverişi daha. Hala var ama tek bir rengi kalmış. Süper indirimdeydi, yağsız ürünleri de çok sevdiğim için sepete cumba ettim. 20 TL nin altında idi fiyatı o zaman. Bu markadan çok hoşlanıyorum ben. Bkz diğer Bourjois ürünleri.  
Oil free kısmına kefilim bu ürünün de. Kuru ciltli olmama ve yağ içerikli ürünleri tolere ederek kullanabilecel durumda olmama rağmen nerde oil free bir şey varsa ona atlayacak kadar da problemliyim ne yazık ki. Ama bu ürüne oil free diyen adam hakikaten de sözünün eriymiş. Zira gün sonuna doğru ben cildimin gerildiğini hissediyorum bunu sürdüğümde. Ha sürmeme engel oluyor mu, tabii ki hayır, yağlanacağına varsın azıcık kurusun.Yağlı ciltlerin gönül huzuruyla alıp tepe tepe kullanabileceği bir ürün bu anlamda.

Kapatıcılığı orta, çok ince veya çok kalın diye nitelenemez. hiç bir irritasyona sebep olmadı. Sürerken elinizi biraz çabuk tutmakta fayda var çabuk kuruyor. (Bence bu da pozitif bir özellik) YKM ve Boynerlerde standı var denemek isterseniz. Bendeki her zamanki gibi en açık rengi.

İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “BOURJOIS EN TOUTE LEGERETE OIL FREE FONDOTEN”

Yorumunuzu Belirtin