THE BODY SHOP BOXED LIPGLOSS

Posted by on Salı, Ağustos 31, 2010, 12:15
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

Çok beğendiğim ve kullandığım bir ürün bu. Yapışkan değil kesinlikle, ışıl ışıl bir görüntüsü var. Rengine zaten laf yok. Ben alalı epey oldu halen var mı Body Shopta bu rujdan bilemiyorum. No su 5, fiyatı hakkında dediğim gibi uzun zaman olduğundan alalı, hiçbir fikrim yok.

Body Shop un ürünlerini ben genelde beğeniyorum zaten. Hatta buradan kullandığım bir pudranın süngeri öyle güzeldi ki üzerinden yıllar geçmesine rağmen, hangi pudrayı alırsam alayım, süngerini atıp ille bunun süngerini kullanıyorum.

Tek kötü yanı bunu yanınızda gezdirirken bir de fırça gezdirmek zorunda oluşunuz. Ben böyle techizatlı Your hospitality attracts the people who are willing to know you better, and it enables them to discover your horoscope scorpio facet which is more ambiguous, complex, and tortured. şeyleri pek sevmiyorum da. Bir de kapağı çevrilerek açılıyor işte :)

Kokusu hakkında birşey söyleyemiyorum. Aslında yeni farkediyorum ki ben aslında hemen hiçbirşeyi koklamıyorum. Hani kızlar birşeyi ellerine aldıklarında ilk önce kapağını açıp koklar ya hah işte bende o yok. Kokusu burnuma tesadüfen gelirse geliyor yoksa hiç açıp koklamayı akıl etmiyorum.

İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “THE BODY SHOP BOXED LIPGLOSS”

Yorumunuzu Belirtin