BİR BİTİRME TEZİ! 8 ŞİŞE ÇÖPTE!

Posted by on Cumartesi, Ağustos 28, 2010, 14:59
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

Bu 8 şişeyi bitirme tezime dahil ediyorum. Bugünden itibaren demiyeceğim çünkü ayak kremini çekmecede bulalı beri hunharca kullanıyorum zaten.

1. Oriflame Beyaz Çikolatalı El ve Tırnak Kremi: Geçen sene özel derse gittiğim bir öğrencimin annesi satıyordu Oriflame. Ordan katalogdan bakarken bulup almıştım. Yılbaşına özel bir kremdi yanlış hatırlamıyorsam. İlk başta çok güzel sonradan ise çok sentetik gelen bir kokusu var. Yağlı değil ama su gibi bir losyon da değil, nemlendirmesini beğendim ben. 100 ml ve ben de çok sık el kremi kullanmadığımdan bitecek gibi değildi aylardır, geçen sene diyorum! Çantadan çıkardım, yemek masasına diktim ki her elimi suya soktuğumda bir kere süreyim. Sonra baktım el kremi olarak yine de bitmeyecek, banyo sonrası vücut kremi de yapıverdim, oldu. Hatta dün sürünürken hava-krem oranının hava lehine değişmesinden mütevellit, sıkarken pörtledi bile. Gözüm parladı vallahi. Neutrogena bir el kremim var ona geçmek istiyorum artık. O da biterse bir Oriflame daha alırım.
2.Oriflame Yogurt-Blackcurrant Cream Mask: O siparişten bir ürün daha. Getirip yedek çekmecesine koyduğumdan aklıma gelmemiş, kullanmamışım bile. Elimde bir organik ürün var kullandığım ama önce bunu bitireceğim, kestirdim gözüme.
3.Sarıkız Maden Suyu Spreyi: Yine çekmeceden çıkanlardan. O çekmece derin darbe zaten, ne arasan çıkıyor. Yedekçilik iyi mi kötü mi bilemiyorum hakikaten. Daha önce şurada yorumlamıştım, güzel ürün. Göz görmediğinden unutulmuş, bu sıcak havalarda en kolay bu biter gibime geliyor.
4. Bebak Acı Badem Sütü-Nemlendiricisi: Eskiden forumda bu sütlerle özellikle göz makyajının çok iyi temizlendiğini, hiç kalıntı olmadığını, cildin yumuşacık olduğunu okumuş, sonrasında bir dakika durmadan koşup iki çeşit bunlardan almıştım. Heyhat! Kalıntı da bırakıyor, doğru dürüst de çıkarmıyor, komedon da yapıyor, feci ağır bir yapısı var. Nası bitecekler, ikisi birden ağzına kadar dolu, hiç bilemiyorum. En uzun bunlar sürer eminim. Hatta yılıp atabilirim bile, garanti vermiyorum.
5. Vi-Vet Ayak Bakım Spreyi: Ayak kokusunu önlüyor, nemlendiriyor. Vaatleri bunlar. Okulda genel olarak ince çorapla gezdiğimizden ayak kokusu sıkıntısı olmasın diye kullanmak üzere almıştım. Gelip geçtikçe bir fıs ettiriyorum. Eylülü bulursak daha kolay biter bence.
6. Rossman Lime Ayak Losyonu: Bir Watsons ganimeti. Turunçgil kokularına hastayım, biliyorsunuz, limeı görünce atlamıştım ama hiç beğenmedim bu ürünü. Acayip sıvı bir kere, e ayak derisi de kalın, bir türlü emmiyor, yumuşatmıyor, hiç bişey yapmıyor. Öyle vıcık gibi ayaklarla kalıyorsunuz. Kokusu güzel ama. Vücut losyonu yapacağım ve bitireceğim bebeğim seni.
7. Avon Footworks Heel Softening Cream: Topuk yumuşatıcı krem. Çok güzel, sevdim. Mükemmel ayak kremini bulmuş olmasaydım gene alırdım ama o mükemmel ayak kremi de biraz pahalı bence. O yüzden indirime denk getirip almam olası. Tavsiye ederim.

Ne çok ayak kremi değil mi? Ki yine ordan burdan çıkan iki tüpü de bitirdim, onlar burada yok. Gören de gözümü ayağıma dikip yaşıyormuşun zanneder. Ama aslında olay şu, benim ayaklarım bakımsız kaldığında kuyruğunu hiç dik tutamıyor, mahvolup gidiyor. Topuklar çatlıyor, parmaklar yamuluyor filan. Bakmam gerekiyor biraz yüzüne bakılabilmesi için. Vallahi ondan.
Yalnız yok bunlar bitesiye bişey almıyorum filan demiyorum ona göre! Vücut ve ayak ürünü almam sadece o olur. Zaten iki set de Eyüp Sabri Tuncerim var hiç elimi sürmediğim daha.
Birşeyleri bitirip kutusunu atmak size de bana verdiği kadar zevk veriyor mu acaba?

İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “BİR BİTİRME TEZİ! 8 ŞİŞE ÇÖPTE!”

Yorumunuzu Belirtin