BENEFIT MISS POPULARITY

Posted by on Cuma, Ağustos 27, 2010, 16:15
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

Bir highlighter, kaş altı, göz pınarı, elmacık kemikleri, burun üstü gibi yüz bölgelerinde kullanılabilir. Kullanırken dökülme saçılma yapmıyor. Benim hemen her makyajda hatta özellikle de makyajsız zamanlarda el attığım bir ürün. Hiç bir şey yapmasanız bile biraz aydınlatıcı, bir concelaer insanı ucubelikten kurtarıyor, temiz, aydınlık bir görünüm veriyor. Eskiden Benefit Türkiyede yoktu, şimdi Sephoralarda var ama duyduğuma göre fiyatları komik derecede yüksekmiş. Gerçi Benefit normalde de ucuz ürün skalasında yer almıyor ama Türkleri kazıklayalım politikasından hakkını almış olduğunu da duydum. Benefit in kendi sitesinden sipariş verdiğinizde bu ürün bedava geliyor zaten. Strawberryde var ve fiyatı da 19 TL.
Altınsı yansımalar yapıyor. Benim Pastel Magic Touch ım bittiğinde altındaki bu ürüne çok benzeyen aydınlatıcı kısmı olduğu gibi duruyordu. Ben de kutuyu atarken o kısmı minik bir kavanoza aktardım ve halen de kullanıyorum. O düz beyaz bir aydınlatıcı bu ise sürdükten birkaç dakika sonra altın yansımalar vermeye başlıyor, ikisi de çok güzel. Hatta sanki bu bir gıdımcık daha güzel.

Başka benzer aydınlatıcılarınız varsa denemek istemeyebilirsiniz belki ama yoksa bunu bir deneyin derim, ben severek kullanıyorum zira.

İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “BENEFIT MISS POPULARITY”

Yorumunuzu Belirtin