BENEFIT HOLLYWOOD GLO

Posted by on Cumartesi, Ağustos 28, 2010, 13:31
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

Çok sevip gayet az kullandığım ürünlerden biri. Vakti zamanında JM dan almıştım bunu. Benefit in çoğu ürünü kendilerini reklam ve ambalaj zenginliği ile sattıran ürünler sanırım. Benim iki-üç ürünüyle tanışıklığım oldu. Bir bu biri de bununla birlikte yine JM dan aldığım Miss Popularity.
Bronzluğu sevmediğimi, bu yüzden likit,toz veya presli bronzerlar kullanmadığımdan bahsettiğimi hatırlıyorum. Bu ürün de aslında bronzermış numarası yapıyor ilk bakışta. Ama yüzünüze sürdüğünüzde böyle gözükmüyor. Çok hoş, gül kurusuna kaçan bir renk veriyor, en azından benim un yüzümde. Arkasında yazan direktiflere göre, makyajın üzerine veya çıplak cilde parmak uçlarıyla hafif dokunuşlarla sürmeliymişiz. Sedefli filan değil, direkt simli bir ürün bu. Ama abartı değil, güzel ve ışıltılı bir bitişi var. Bence kullanımı yine de yaza uygun.
Bir daha alır mıyım? Hayır zannetmiyorum. Ama sebebi üründen memnun kalmayışım değil, sanırım beni mezarıma bununla koyacak oluşları. Öyle az kullanıyorum ki bitirip de yenisini alma ihtimalim sıfıra yakın. Bir mucize yaşanıp bitse bile aynı sebepten ötürü almam.


High Beam, Moon Beam, Posie Tint, Benetint, bunları da istiyorum. Hepsini birden almak pahalı geliyor, bölüp alsam hepsini birden aldığımdaki sevinci veremeyeceğinden, hiçbirini almıyorum. Bu son saçma cümlemi de halka arz ettikten sonra saygılarımla sahneyi terk ediyorum…. 😛

İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “BENEFIT HOLLYWOOD GLO”

Yorumunuzu Belirtin