BARBARA BORT KAPATICI NO:51

Posted by on Salı, Ağustos 31, 2010, 19:01
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

Epey zaman oldu bunu alalı. Baktım şimdi 2008 Ekimde almışım. O zamandan beridir toplam kullandığım 10 etmemiştir herhalde. Zira beğenmedim.
Birincisi pembe alt tonlu. Ben kapatıcıda sarı alt tonlu olanları daha çok beğeniyorum daha doğrusu daha “kapatıcı” buluyorum. Bu yüksek fikre şu çekimleri yaparken sahip oldum desem ne dersiniz? 😛 Aksi gibi elimdeki elimdeki kapatıcıların da çoğu pembe alt tonlu. Ve pek birşeyi de kapatmıyor bu sebeple.
Yapısı bana göre fazla cıvık. Ben kapatıcıyı genelde fırçayla sürmeyi tercih etmiyorum özellikle kompakt bişi değil böyle fırçalıysa. Ama bu öyle ince yapılı ki dağıtsanız olmuyor, dağınık bıraksanız hiç olmuyor. Dağıtayım derken olan kapatıcıyı gözünüze değil aslında elinize yedirmiş oluyorsunuz. Daha kalın dokulu olmalıydı.
Bu 51 nolu en açık rengi. Zaten bendeki cilt ürünlerinin hepsi en açık renk, yazmayı unutursam bile siz anlayın.
Taa o zaman bunu 17 mi ne gibi bir fiyata almıştım ki bence bu performans için pahalı. Maybelline bundan kat kat daha iyi ve o bile 15 civarlarında. Tavsiye etmem yani boşa almayın.
Watermark eklemeyi unuttum resimlere artık yapılacak birşey yok. Şimdi baktım da formattan sonra zahmet edip kurmamışım bile aaa…
İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “BARBARA BORT KAPATICI NO:51”

Yorumunuzu Belirtin