AVON COLOR TREND KAPATICI

Posted by on Cumartesi, Eylül 4, 2010, 20:27
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

Avon indiriminden 3-5 lira birşeye aldım bunu. Bence fiyatının üzerinde performansı var.

Renk bence tamam, kapatıcılık da iyi. Süper diil ama iyi. Sürme kolaylığına da tamam. Taşıması da kolay dicem ama ben hiçbir zaman yanımda kapatıcı taşıyan veya çıkarıp tazeleyen biri olmadım.

Fırçalıların yapısı daha ince biliyorsunuz. Onlara alışık olanlar veya sevenler için bu tiplerin kullanımı biraz daha sıkıntılı olabilir. İtiraf etmek gerekir ki fırçalılar daha az hırpalıyor göz altını sürerken ama onların da kapatıcılığı nanay.


Göz altına sürdükten sonra illa ki ya parmakla ya fırçayla güzelce dağıtmak lazım geliyor. Hatta yeni nemlendirilmiş göze uygulanması daha da iyi olur, kolay oturur zira. En büyük ayıbı, üzerine pudra geçeyim filan derseniz bir faciaya dönüşüyor. Pudrayla güçlerini birleştirip topak topak, minik mıncırık bişeyler olup sıvaşıyorlar, gidip o sinirle yüzü bir güzel yıkayana kadar da çıkmak bilmiyorlar. Sakın üzerine pudra sürmeyin.

Galiba iki tonu vardı bunun, bendeki tahminleriniz üzre en açığı yine. Bir de unutmadan, benim cildim yazın terden biraz yağlanır gibi oluyor, böyle zamanlarda bu kapatıcı daha iyi geliyor diğerlerinden.

Zannetmeyin ki bunları söyledim diye memnun diilim, en sık kullandıklarımdan biri de bu. Memnunum. Bir indirim denk getirip mutlaka deneyin, ben seveceğinizi tahmin ediyorum.

İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “AVON COLOR TREND KAPATICI”

Yorumunuzu Belirtin