AVON COLOR TREND FARLAR

Posted by on Pazartesi, Ağustos 30, 2010, 3:39
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

Bunları değişik zamanlarda değişik fiyatlara aldım Avon”dan. Çoğu süper indirimde iken, 2-3 TL gibi fiyatlandırılmışken, “benim bu renk farım yok ki” edasıyla alınmış ürünler. Ha zararı mı oldu, hayır. Ben kullanmasam kızkardeşlerime veriyorum, aile evrenimizde hiçbirşey yok olmuyor sadece el değiştiriyor :)
Bunlar öyle aşırı pigmentli farlar değil, sürer sürmez yoğun bir renk vermiyor. Ama zaten renkleri itibariyle de koyu renkli günlerinizde el atacağınız ürünler de değiller. Renkleri soldan sağa Snow Storm, Lilac Whisper, Beige Frost ve Cool Blue. Renk örneklerini de yapmıştım aslında ama o fotoğraf nerede, bir türlü bulamadım, bulunca eklerim.
Aralarında en çok Snow Storm u seviyorum ben. Zaten diğerleri dönemsel ürünlermiş ki şimdiki kataloglarda bulamadım. Snow Storm var ama. Işıltılı, çok koyu durmayan bir gri renk veriyor. Temiz ve açık bir gri. Kalıcı, uçup gitmiyor, katlanma birikme de yapmıyor. Fiyatı da uygun, daha ne olsun. Ama ne yazık ki bunu da pek sık kullanmıyorum zira her zamanki bahanem var, kalabalıktan göremiyorum. Kutunun içinde altta kalanların canı çıkıyor, ne zaman ki deşilip yukarı çıkıyorlar, o zaman kulanılabiliyorlar. Acı…
“Kesinlikle yazmalıyım” dediğim farlardan sırada Clinique Color Surge var. Barbara Bort-Pastel gibi kremsi yapıda süper farlar onlar da.
İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “AVON COLOR TREND FARLAR”

Yorumunuzu Belirtin