AVON COLOR TREND EYELINER

Posted by on Çarşamba, Eylül 1, 2010, 2:51
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

Yılbaşı yaklaştıkça acayip şeyler çıkmaya başladı piyasaya. Aslında belki ambalajları bu kadar cici, kendileri böyle ışıl ışıl olmasa “ihtiyacım yok” diye yanından geçip gideceğiniz ürünler. Ben krem far kullanamam mesela, ağırlık yapıyor gibi gelir, ama yine Avon katalogundaki gümüş rengi krem farlara ağzımın suyu aktı. Işıltıda artık Bülent Ersoy”a rakip olacak kıvama geldim.
Bu yeni bir ürün, yanılmıyorsam K13 ün katalogundaki bir ürün. Ben Panoramasında görüp aldım. Rengi çok güzel (Plum Craze) ama açıklamasında yazdığı kadar da sparkle değil. Golden Rose un göz çıkartan sparkle ından sonra bu bana hafif geldi kısacası. Fırçası eyeliner fırçası gibi değil dipliner fırçası gibi. Daha kolay sürülebilir el alışkanlığı olmayanlar için. Bu kampanya lacivertini de alacağım. Zira lacivert eyelinersızlık insanı öldürebilir biliyorsunuz :)
İYİ YÖNLERİ: Akmıyor. Pastelin siyah diplinerını da kullanıyorum ben. Onun gibi akan başka bir şey görmedim. Gözlerimi yakıyor resmen. Rengi çok güzel. Fiyatı uygun. Kalıcılığı çok iyi.
KÖTÜ YÖNLERİ: Az daha ışıltılı olaydı…
İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “AVON COLOR TREND EYELINER”

Yorumunuzu Belirtin