ARTDECO NO: 393 FAR

Posted by on Çarşamba, Eylül 1, 2010, 23:12
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

Alman mallarını severim, her daim güvenilir olurlar. Bu minik farla (hakikaten minik 0,8 gr) Bakırköy Capacity ziyaretinde Douglas mağazasında tanıştım. Hatta bir önceki yazıda bahsettiğim MAC paintpotu aldığım gün ilk ArtDeco nun far bazına bakmıştım. O far bazı da uygundu, 20 TL civarı idi fiyatı. Bir de MAC inki, Painterly rengi bendeki, dümdüz ten rengi, ArtDeconunki çok güzel ışıltılı bej rengi. O daha güzeldi aslında ama denenmiş yorumları iyi diye MAC i tercih etmiştim ben. Neyse bir ara da ona atlarız belki kimbilir.
Bunca minik oluşunun sebebi aslen bunun tek far biçimde değil, bir sete dahil olabilecek biçimde tasarlanmış olması. Altı mıknatıslı, far paletlerini de aynı yerden alıp, oradaki onyüzbinmilyon tane fardan beğendiğinizi seçip anında palet yapabiliyorsunuz. Beni cezbedense fotoğrafta hakkıyla gösteremediğim ama aslında insana şuurunu kaybettiren (?!) ışıltıları. İçinde gümüş, altın, pembemsi ışıltılar var, kabında şıkır şıkır gözüküyor bu minik güzel. Gelgelelim gözünüze sürdüğünüzde bunca ihtişamlı durmuyor. Ben bu ton grimsi mavileri çok severim, tonuyla bir sıkıntım yok ama kabındaki gibi ışıldak dursa gözde, tam süper olacaktı. Kalıcılık anlamında da bir sıkıntısı yok, durup duruyor garibim. Baz kullanmadan sürerseniz akşama gözünüzde ışıltı namına birşey kalmıyor, mat far sürmüş gibi oluyorsunuz, yok üşenmeyip baz sürerseniz bikaç ışıltının ömrünü uzatabiliyorsunuz.
Bitmez gerçi ama bitse yine alırım, üç güne bir bunu sürüyorum. 15 TL idi Şubat civarlarında aldığımda. Aslında bunca mintirik bişi için pahalı bile.
Şurada online satışı var, maskara bazını da merak ettim şimdi:
İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “ARTDECO NO: 393 FAR”

Yorumunuzu Belirtin