ELF ALL OVER COLOR STICK – PINK LEMONADE

Posted by on Pazar, Ağustos 29, 2010, 9:12
Bu Yazı Makyaj Kategorisinde ve 0 Yorum var.

Iraz”dan Revlon umu alırken bana hediye olarak bu miniği yolladı. Önceki Elf siparişimde bunlardan denemeyi unuttum açıkçası. Bir daha da sipariş vermeyince öylece kalakalmıştım. (Ne acıklı!)

Kokusu şeker portakalı, mis gibi, bütün turunçgil kokularına hastayım, limon kolonyasından parfüm yapacak kadar :) Kalıcılığı hakkında bilgi veremeyeceğim, açıkçası dikkat etmedim kullandığım zaman. Ama verdiği doğallık ve hafif ışıltı çok hoş. Aslında dudaklar için de kullanılabileceği söylenmiş ama bence dudaklar için fazla açık renk. Bir iki denedim sevmedim neticede. Boyutu gayet küçük, ürünün olduğu kısmın yüksekliği 2 cm anca, toplam boyut da 6 cm civarıdır, büyük bir şey hayal etmeyin. Ama zaten fiyatı da 1,5 £, yani gün itibariyle 3,6 TL. Türkiyedeki hiçbir makyaj ürününü, büyük veya küçük, bu fiyata alamazsınız, ki bunların kalitesine de kötü denemez. Ortanın üzeri.
Yakın plan fotoları çok iyi çekemiyorum makinemden ötürü, o yüzden koymadım resimlerini buraya. Aynı sebepten renk örneği fotoğrafım da içler acısı, size veriyorum ki insan gibi çekilmiş bir foto görebilesiniz.
Elf in allıkları da çok güzel, bende bir kompaktı var, onu da göstereceğim yakında.
Bir tek bu ürünü alabilmek için yurtdışından siparişe değmez, daha başka ihtiyaçlarınız da olduğunda topluca alabilirsiniz. “Yok uğraşamam” diyenler sizi Iraz“a yönlendirmek isterim.
İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “ELF ALL OVER COLOR STICK – PINK LEMONADE”

Yorumunuzu Belirtin